Przedłużacz w izolacji gumowej 10m 3x1.5

Szczegóły produktu

Symbol PBG10
Stan DUŻY
Grupa BR
W opakowaniu 35.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
98,28 PLN /szt
 
Cena brutto
120,88 PLN /szt

Opis


Przedłużacz w izolacji gumowej 10m 3x1.5

Opis:
Przedłużacz w izolacji gumowej 10m 3x1.5 to niezawodne rozwiązanie do zasilania urządzeń elektrycznych w domu i ogrodzie. Dzięki elastycznej konstrukcji przewodu, przedłużacz jest łatwy do zwinięcia, co ułatwia przechowywanie i transport. Wyposażony w jedno gniazdo z uziemieniem, zapewnia bezpieczne podłączenie różnych urządzeń, takich jak kosiarki, elektronarzędzia czy odkurzacze. Zastosowanie izolacji gumowej zwiększa jego trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Cechy:
- Elastyczny przewód ułatwiający zwijanie
- Długość 10 metrów zapewniająca zasięg w większych przestrzeniach
- Izolacja gumowa zwiększająca trwałość
- Gniazdo z uziemieniem dla bezpiecznego użytkowania
- Odpowiedni do różnych urządzeń elektrycznych

Parametry:
Kod Produktu: PBG10
Waga produktu: 1,255 kg
Jednostka miary: szt
Przewód: 3x1,5mm2
Napięcie: 250V~
Prąd: 16A

Zastosowanie:
Przedłużacz ten idealnie nadaje się do zasilania urządzeń w ogrodzie, takich jak kosiarki czy sprzęt do pielęgnacji trawnika, a także do różnorodnych elektronarzędzi w warsztacie czy garażu. Dzięki długości 10 metrów, użytkownik zyskuje większą swobodę w rozmieszczaniu sprzętu w przestrzeni roboczej. Izolacja gumowa sprawia, że jest to produkt odporny na uszkodzenia, co jest kluczowe w warunkach zewnętrznych.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.
;
© SolEx B2B