Szczegóły produktu

Symbol QB212
Stan DUŻY
Grupa BR
Na palecie 24.0000
Min. do zamówienia 1.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
24,39 PLN /szt
 
Cena brutto
30,00 PLN /szt

Opis

Szerokość: 275 mm
Wysokość: 310 mm

Przegroda MULTI skrzyni modułowej QBRICK TWO

Opis:

Przegroda MULTI skrzyni modułowej QBRICK TWO to idealne rozwiązanie do utrzymania porządku wewnątrz skrzyni narzędziowej. Dzięki zróżnicowanym uchwytom na narzędzia ręczne, można łatwo i szybko uporządkować narzędzia i akcesoria. Przegroda jest wyjmowana, co umożliwia jej samodzielne wykorzystanie jako nosidło na narzędzia. Doskonale pasuje do wózka QBRICK Two Cart.

Cechy:
- Przegroda typu Multi Divider do skrzyni modułowej
- Wyjmowana przegroda może służyć jako samodzielne nosidło na narzędzia

Parametry:
- Kod produktu: QB212
- Szerokość: 275 mm
- Wysokość: 310 mm
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 0,357 kg
- Marka produktu: QBRICK

Zastosowanie:
Przegroda MULTI skrzyni modułowej QBRICK TWO jest idealna do utrzymania porządku w skrzyni narzędziowej. Dzięki zróżnicowanym uchwytom na narzędzia ręczne, można łatwo i szybko odnaleźć potrzebne narzędzia i akcesoria. Przegroda może również pełnić rolę samodzielnego nosidła na narzędzia. Doskonale pasuje do wózka QBRICK Two Cart.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.