Przetyczka rolnicza 10mm z kółkiem

Szczegóły produktu

Symbol PR10
Stan BRAK
Grupa XB
W opakowaniu 25.0000
W kartonie 500.0000
Min. do zamówienia 25.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
2,03 PLN /szt
 
Cena brutto
2,50 PLN /szt

Opis


Przetyczka rolnicza 10mm z kółkiem

Opis:
Przetyczka rolnicza 10mm z kółkiem marki XL-TOOLS to niezawodne akcesorium do zabezpieczania sworzni oraz jako zatyczka belki w maszynach rolniczych i przemysłowych. Dzięki solidnej konstrukcji ze stali, produkt jest wytrzymały i wielokrotnego użytku. Przetyczka jest łatwa w zastosowaniu, co umożliwia szybkie i bezproblemowe zabezpieczanie elementów konstrukcyjnych. To doskonałe rozwiązanie dla rolników i przemysłowców poszukujących prostych, a zarazem efektywnych metod zabezpieczeń.

Wymiary:
- Grubość bolca: 10 mm
- Długość bolca: 46 mm
- Średnica oczka: 47 mm

Cechy:
- Uniwersalne zastosowanie do różnych typów maszyn rolniczych i przemysłowych
- Wysoka wytrzymałość dzięki wykonaniu ze stali
- Wielokrotnego użytku
- Szybka i prosta instalacja

Parametry:
- Kod Produktu: PR10
- Marka: XL-TOOLS
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga: 0,045 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347021279

Zastosowanie:
Przetyczka rolnicza marki XL-TOOLS jest idealnym rozwiązaniem do zabezpieczania sworzni w maszynach rolniczych oraz przemysłowych. Dzięki swojej uniwersalności i łatwości montażu, znajduje zastosowanie w wielu branżach, gdzie niezbędne jest szybkie i skuteczne zabezpieczenie elementów konstrukcyjnych. To niezastąpione narzędzie dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i efektywność w pracy z maszynami.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.