Szczegóły produktu

Symbol RBR27
Stan DUŻY
Grupa XL
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
43,72 PLN /szt
 
Cena brutto
53,78 PLN /szt

Opis


Rolka najazdu do bramy profi 80ipm

Opis:
Rolka najazdowa do bramy profi 80ipm jest stalowym elementem montowanym na początku szyny bramy przesuwnej samonośnej. Produkt jest ocynkowany, co chroni go przed korozją. Rolka jest przeznaczona do bram o profilu 80x80x5mm lub 70x70x4mm.

Cechy:
- Stalowy element montowany na początku szyny bramy przesuwnej samonośnej
- Pasuje do bram o profilu 80x80x5mm lub 70x70x4mm
- Ocynkowany, co chroni go przed korozją
- Stabilizuje bramę po zamknięciu i rozkłada na większą ilość elementów ciężar bramy
- Zwiększa czas eksploatacji wózków jezdnych bramy

Parametry:
- Kod Produktu: RBR27
- Jednostka miary: szt
- Waga: 1,23 kg
- Kod kreskowy EAN13: 5903347013014
- Producent: XL-TOOLS

Zastosowanie:
Rolka najazdowa jest niezbędnym elementem bramy przesuwnej samonośnej. Montuje się ją na początku szyny bramy, co pozwala na stabilizację i równomierne rozłożenie ciężaru bramy. Dzięki zastosowaniu rolki najazdu, wydłuża się czas eksploatacji wózków jezdnych bramy. Jest to produkt niezbędny przy montażu bramy przesuwnej.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.