Rozgałęźnik 2o z/u IP44 do stosowania na zewnątrz

Szczegóły produktu

Symbol RT20BS
Stan DUŻY
Grupa IR
W opakowaniu 10.0000
Min. do zamówienia 3.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
12,59 PLN /szt
 
Cena brutto
15,49 PLN /szt

Opis


Rozgałęźnik 2 gniazda z uziemieniem IP44 do stosowania na zewnątrz

Opis:
Rozgałęźnik z dwoma gniazdami z uziemieniem przeznaczony do zasilania urządzeń w wymagającym otoczeniu. Podwyższona klasa szczelności IP44 oraz gumowa obudowa pomagają chronić osprzęt podczas pracy na zewnątrz i w miejscach narażonych na wilgoć oraz zabrudzenia. Konstrukcja jest przystosowana do zastosowań w budownictwie, warsztacie, garażu i ogrodzie.
Praktyczne rozwiązanie do podłączenia dwóch odbiorników w jednym miejscu, gdy potrzebne jest bezpieczne i odporne na warunki użytkowanie.

Wymiary:
Brak danych o wymiarach.

Cechy:
- 2 gniazda z uziemieniem
- Typ gniazda E, francuski z bolcem
- Klasa szczelności IP44
- Odporność na uszkodzenia mechaniczne
- Obudowa z tworzywa sztucznego i gumy
- Właściwości materiału: uderzenioodporny, naftoodporny, olejoodporny
- Przesłony torów prądowych
- Klapki w kolorze produktu
- Przeznaczony do użytkowania na zewnątrz

Parametry:
Kod Produktu: RT20BS
Prąd znamionowy: 16 A
Napięcie znamionowe: 250 V~
Uziemienie: tak, bolec
Jednostka miary: szt
Waga produktu: 0,107 kg
Producent: POJ

Zastosowanie:
Do podłączania urządzeń elektrycznych w warunkach zewnętrznych oraz w pomieszczeniach technicznych. Sprawdza się na budowie, w warsztacie, garażu i w ogrodzie, gdy potrzebne są dwa gniazda z zabezpieczeniem przed wpływem wilgoci i zabrudzeń.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.