Rozwórka samohamująca zawias nożycowy

Szczegóły produktu

Symbol RZWR1
Stan DUŻY
Grupa IR
Min. do zamówienia 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
3,71 PLN /szt
 
Cena brutto
4,56 PLN /szt

Opis


Rozwórka samohamująca zawias nożycowy

Opis:
Rozwórka samohamująca zawias nożycowy to rozwiązanie często spotykane w barkach. Mocowana do opadającej klapy, zapobiega gwałtownemu opuszczeniu i wyrwaniu z zawiasów. Posiada regulację hamowania, co umożliwia dostosowanie siły zatrzymującej do indywidualnych potrzeb.

Cechy:
- Rozwórka samohamująca
- Zawias nożycowy
- Regulacja hamowania

Parametry:
- Kod Produktu: RZWR1
- Jednostka miary: szt
- Waga: 0,117 kg

Zastosowanie:
Rozwórka samohamująca zawias nożycowy znajduje zastosowanie głównie w barkach. Dzięki swoim właściwościom zapobiega gwałtownemu opuszczeniu i wyrwaniu klapy z zawiasów, co może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Regulacja hamowania pozwala na precyzyjne dostosowanie siły zatrzymującej w zależności od potrzeb użytkownika.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.