Rozwórka zawias nożycowy

Szczegóły produktu

Symbol RZWR2
Stan DUŻY
Grupa IR
W opakowaniu 50.0000
Min. do zamówienia 50.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
2,03 PLN /szt
 
Cena brutto
2,50 PLN /szt

Opis


Rozwórka zawias nożycowy

Opis:
Rozwórka zawias nożycowy, znana również jako ogranicznik barkowy, to element montażowy używany do ograniczania zakresu otwarcia różnych typów drzwi, klap i innych ruchomych elementów. Jest to produkt powszechnie stosowany w branżach meblarskiej i stolarskiej.

Cechy:
- Ogranicza zakres otwarcia drzwi, klap itp.
- Uniwersalne zastosowanie
- Łatwa instalacja

Parametry:
Kod Produktu: RZWR2
- Wykonany z blachy o grubości 1.5mm
- Długość ramion: 130mm
- Waga: 0,049kg
- Jednostka miary: sztuka

Zastosowanie:
Rozwórka zawias nożycowy jest często wykorzystywana w produkcji mebli i stolarstwie. Służy do ograniczania zakresu otwarcia drzwi szafek, klap, pokryw i innych elementów ruchomych, zapewniając bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.