Siłownik - zawias do barku gazowy 100N*

Szczegóły produktu

Symbol ZBA100
Stan DUŻY
Grupa IR
W opakowaniu 20.0000
W kartonie 100.0000
Min. do zamówienia 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
4,01 PLN /szt
 
Cena brutto
4,93 PLN /szt

Opis


Siłownik - zawias do barku gazowy 100N*

Opis:

Siłownik - zawias do barku gazowy o sile oporu 100N, o kodzie produktu ZBA100, to idealne rozwiązanie do podnoszenia mebli, takich jak fronty i klapy. Montaż jest prosty i szybki, a otwieranie mebli przy pomocy tego siłownika jest łatwe i lekkie. Dodatkowo, siłownik posiada nowoczesny design, który pasuje do różnych stylów wnętrz.

Parametry:

- Siła oporu: 100N
- Regulacja wysunięcia amortyzatora umożliwia zmianę czasu domyku
- Materiał: Metal
- Waga: 0.126 kg

Cechy:

- Łatwy montaż
- Lekkie otwieranie
- Nowoczesny design

Zastosowanie:

Siłownik - zawias do barku gazowy znajduje zastosowanie w podnoszeniu mebli, takich jak fronty i klapy. Dzięki temu produktowi, podnoszenie i zamykanie mebli staje się prostsze i bardziej wygodne. Dodatkowo, siłownik posiada regulację wysunięcia amortyzatora, dzięki czemu można dostosować czas domyku do indywidualnych potrzeb. Materiał, z jakiego wykonany jest siłownik - metal, gwarantuje jego trwałość i niezawodność.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.