Siłownik - zawias do barku gazowy 120N

Szczegóły produktu

Symbol ZBA120
Stan DUŻY
Grupa IR
W opakowaniu 20.0000
W kartonie 100.0000
Min. do zamówienia 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
4,01 PLN /szt
 
Cena brutto
4,93 PLN /szt

Opis


Siłownik - zawias do barku gazowy 120N

Opis:

Siłownik - zawias do barku gazowy 120N, o kodzie produktu ZBA120, to podnośnik meblowy barkowy, który znajduje zastosowanie w frontach meblowych i klapach podnoszonych do góry. Dzięki prostemu montażowi, lekiemu otwieraniu i nowoczesnemu designowi, ten siłownik zapewnia wygodę użytkowania oraz estetyczny wygląd mebla.

Parametry:
- Siła oporu: 120N
- Materiał: Metal
- Waga produktu: 0,126 kg

Cechy:
- Łatwy montaż
- Lekkie otwieranie
- Nowoczesny design

Za pomocą siłownika można dostosować wysunięcie amortyzatora, co umożliwia regulację czasu domyku.

Siłownik - zawias do barku gazowy 120N (kod produktu ZBA120) to idealne rozwiązanie do mebli, które mają wysuwane fronty lub klapy. Dzięki swoim parametrom i cechom, ten siłownik zapewni wygodę użytkowania, łatwy montaż oraz estetyczny wygląd mebla.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.