Siłownik - zawias do barku gazowy 80N

Szczegóły produktu

Symbol ZBA8
Stan DUŻY
Grupa IR
W opakowaniu 20.0000
W kartonie 100.0000
Min. do zamówienia 5.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
4,01 PLN /szt
 
Cena brutto
4,93 PLN /szt

Opis


Siłownik - zawias do barku gazowy 80N

Opis:

Podnośnik meblowy barkowy ZBA8 to siłownik - zawias gazowy o sile oporu 80N, który znajduje zastosowanie w frontach meblowych i klapach podnoszonych do góry. Dzięki łatwemu montażowi i lekkiemu otwieraniu, ten podnośnik gazowy zapewnia nie tylko funkcjonalność, ale również nowoczesny design.

Parametry:

- Kod Produktu: ZBA8
- Siła oporu: 80N
- Waga: 0,126 kg

Cechy:

- Łatwy montaż
- Lekkie otwieranie
- Nowoczesny Design

Zastosowanie:

Podnośnik meblowy barkowy ZBA8 jest idealnym rozwiązaniem do frontów meblowych i klap podnoszonych do góry. Dzięki regulacji wysunięcia amortyzatora, można dostosować czas domyku do własnych preferencji.

Materiał:

Ten siłownik - zawias gazowy wykonany jest z wysokiej jakości metalu, co gwarantuje jego trwałość i niezawodność.

W 1 KOMPLECIE:

- Podnośnik gazowy 80N - 1 szt
- Elementy montażowe - 1kpl
- Instrukcja montażu

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.