Szczegóły produktu

Symbol QB262
Stan DUŻY
Grupa BR
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
160,96 PLN /szt
 
Cena brutto
197,98 PLN /szt

Opis

Wymiary zewnętrzne: 450 [L] x 334 [W] x 240 [H] mm
Wymiary wewnętrzne: 358 [L] x 245 [W] x 189 [H] mm
Pojemność: 19L
W zestawie : QBRICK SYSTEM PRO TOOLBOX 2.0 + 5 x QBRICK SYSTEM ORGANIZER PRO MULTI

Skrzynia narzędziowa +5 organizerów QBRICK PRO

Opis:
QBRICK PRO Toolbox 2.0 to pojemna, modułowa skrzynia narzędziowa, która została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu użytkownikowi maksymalnej wygody i funkcjonalności. Skrzynia posiada elastyczną uszczelkę wbudowaną w pokrywę, dzięki czemu jest odporna na wnikanie pyłu i wody. Wykonana z super wytrzymałego poliamidu, skrzynia gwarantuje długotrwałą trwałość i wytrzymałość. Konektory boczne i zapięcia przednie umożliwiają łatwe i bezpieczne zamknięcie skrzyni.

Wymiary:
- Wymiary zewnętrzne: 450 [L] x 334 [W] x 240 [H] mm
- Wymiary wewnętrzne: 358 [L] x 245 [W] x 189 [H] mm

Cechy:
- Elastyczna uszczelka wbudowana w pokrywę
- Wykonana z super wytrzymałego poliamidu
- Konektory boczne i zapięcia przednie
- Modułowy design

Parametry:
- Kod Produktu: QB262
- Pojemność: 19L
- Marka produktu: QBRICK
- Waga produktu: brak informacji
- Jednostka miary: szt
- Kod kreskowy EAN: brak informacji

Zastosowanie:
QBRICK PRO Toolbox 2.0 doskonale sprawdzi się jako skrzynia narzędziowa, umożliwiająca przechowywanie i transportowanie narzędzi oraz akcesoriów warsztatowych. Dzięki modułowemu designowi, można dopasować skrzynię do własnych potrzeb i preferencji, dodając organizerów QBRICK SYSTEM ORGANIZER PRO MULTI. Skrzynia jest idealna do przechowywania drobnych akcesoriów, zapewniając ich łatwy dostęp i porządek w warsztacie czy garażu. Jest również odporna na kurz i wilgoć, co gwarantuje ochronę przechowywanych narzędzi. QBRICK PRO Toolbox 2.0 to niezastąpione narzędzie dla każdego pasjonata majsterkowania i profesjonalisty.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.