Szczegóły produktu

Symbol QB256
Stan DUŻY
Grupa BR
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
227,63 PLN /szt
 
Cena brutto
279,98 PLN /szt

Opis

Wymiary zewnętrzne (D x S x W): 490 x 415 x 660mm
Wymiary wewnętrzne (D x S x W): 370 x 365 x 310 mm
Pojemność: 29 L
Maks nacisk od góry: 120 kg

Skrzynia narzędziowa CART pluss QBRICK PRO

Opis:
Skrzynia narzędziowa CART pluss QBRICK PRO to przenośna skrzynia narzędziowa o pojemności 29 litrów. Wyposażona jest w koła oraz podwójną, teleskopową rączkę, która może być zdjęta. Skrzynia posiada również wygodny podest pod stopę, co zapewnia pewny chwyt i umożliwia łatwe poruszanie się nawet na ograniczonej przestrzeni. Duże koła o średnicy 22 cm oraz szerokości niemal 6 cm posiadają grube gumowe opony, co gwarantuje doskonałą przyczepność nawet w trudnych warunkach terenowych. Solidne zapięcia i boczne konektory wykonane z wytrzymałego poliamidu dbają o bezpieczeństwo transportowanych narzędzi. Całość jest dodatkowo zabezpieczona przed wodą i kurzem dzięki uszczelce zamontowanej wodoszczelnej i pyłoszczelnej pokrywie.

Cechy:
- Przenośna skrzynia narzędziowa o pojemności 29 litrów
- Wyposażona w koła oraz teleskopową rączkę
- Wygodny podest pod stopę dla pewnego chwytu
- Duże koła o średnicy 22 cm i szerokości 6 cm
- Solidne zapięcia i boczne konektory z wytrzymałego poliamidu
- Uszczelka wodoszczelna i pyłoszczelna na pokrywie

Parametry:
- Kod Produktu: QB256
- Wymiary zewnętrzne (D x S x W): 490 x 415 x 660 mm
- Wymiary wewnętrzne (D x S x W): 370 x 365 x 310 mm
- Przekątna: 440 mm
- Ilość kółek: 2 szt.
- Średnica kół: 220 mm
- Pojemność: 29 L
- Producent: QBRICK
- Seria: QBRICK System PRO
- EAN: 5901238258858
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 5,3 kg

Zastosowanie:
Skrzynia narzędziowa CART pluss QBRICK PRO jest idealna do przechowywania i transportu narzędzi. Dzięki swojej przenośnej konstrukcji, kołom i teleskopowej rączce, umożliwia łatwe poruszanie się nawet na ograniczonej przestrzeni. Solidne zapięcia i wysokiej jakości materiały chronią narzędzia przed uszkodzeniami. Skrzynia jest również wodoszczelna i pyłoszczelna, co zapewnia dodatkową ochronę.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.