Szczegóły produktu

Symbol QB255
Stan DUŻY
Grupa BR
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
177,21 PLN /szt
 
Cena brutto
217,97 PLN /szt

Opis

Wymiary zewnętrzne: 450[L] x 390 [W] x 690 [H] mm
Wymiary wewnętrzne: 308[L] x 210 [W] x 296 [H] mm
Pojemność: 28 L
Maks nacisk od góry: 120 kg

Skrzynia narzędziowa CART QBRICK PRO

Opis:

Skrzynia narzędziowa CART QBRICK PRO to mobilna, modułowa skrzynka na kołach, która jest bazą dla nowej linii PRO. Wyposażona jest w teleskopową, aluminiową rączkę oraz duże koła z gumowym pokryciem. Solidne zapięcia i konektory boczne wykonane z mocnego poliamidu zapewniają bezpieczeństwo transportowanych narzędzi. Dodatkowo, skrzynia jest wodoszczelna i pyłoszczelna dzięki elastycznej uszczelce zamontowanej w pokrywie.

Cechy:
- Mobilna skrzynia narzędziowa na kołach
- Modułowa konstrukcja
- Duże koła pokryte gumą
- Solidne zapięcia i konektory boczne
- Wodoszczelna i pyłoszczelna konstrukcja

Parametry:
- Kod Produktu: QB255
- Wymiary zewnętrzne: 450[L] x 390 [W] x 690 [H] mm
- Wymiary wewnętrzne: 308[L] x 210 [W] x 296 [H] mm
- Pojemność: 28 L
- Maks nacisk od góry: 120 kg
- Waga: 5,3 kg
- Marka: QBRICK

Zastosowanie:
Skrzynia narzędziowa CART QBRICK PRO jest idealna do przechowywania i transportu narzędzi. Dzięki mobilnej konstrukcji na kołach, łatwo można przemieszczać ją z miejsca na miejsce. Modułowa konstrukcja pozwala na dostosowanie skrzyni do indywidualnych potrzeb użytkownika. Skrzynia jest wytrzymała, wodoszczelna i pyłoszczelna, co pozwala na bezpieczne przechowywanie narzędzi bez ryzyka uszkodzeń.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.