Szczegóły produktu

Symbol QB259
Stan DUŻY
Grupa BR
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
196,73 PLN /szt
 
Cena brutto
241,98 PLN /szt

Opis

Wymiary zewn.: 450 [L] x 310 [W] x 244 [H] mm. wyposażony w:
3 niskie wyjmowane przegrody
2 wysokie wyjmowane przegrody
3 długie i wysokie kubełki z wyjmowanymi przegrodami
1 długi niski kubełek
2 kubełki średnie
4 kubełki małe

Skrzynia narzędziowa szuflada expert QBRICK PRO

Opis:
Qbrick System PRO Drawer 2 Toolbox Expert to pojemna i modułowa skrzynia narzędziowa o kodzie produktu QB259. Wyposażona jest w dwie szuflady, które można wysuwać na metalowych prowadnicach. Dzięki wygodnemu przyciskowi, łatwo jest uzyskać dostęp do zawartości szuflad.

Wymiary zewnętrzne skrzyni wynoszą 450 mm długości, 310 mm szerokości i 244 mm wysokości. Skrzynia jest wyposażona w różne przegrody i kubełki, które umożliwiają organizację narzędzi i akcesoriów warsztatowych.

Cechy:
- Skrzynia narzędziowa modułowa
- Wyposażona w dwie wysuwane szuflady na metalowych prowadnicach
- Łatwy dostęp do zawartości szuflad dzięki wygodnemu przyciskowi
- 7 regulowanych przegród
- 10 pojemników (7 na płytszej półce, 3 na głębszej)

Parametry:
- Kod Produktu: QB259
- Wymiary zewnętrzne: 450 [L] x 310 [W] x 244 [H] mm
- Marka: QBRICK
- Jednostka miary: szt

Zastosowanie:
Qbrick System PRO Drawer 2 Toolbox Expert jest idealny do przechowywania narzędzi i akcesoriów warsztatowych. Dzięki różnym przegrodom i kubełkom, można łatwo zorganizować i utrzymać porządek w narzędziach. Skrzynia jest praktyczna zarówno w warsztatach zawodowych, jak i dla hobbystów.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.