Skrzynia narzędziowa szuflada x2 expert QBRICK PRO

Szczegóły produktu

Symbol QB259
Stan DUŻY
Grupa BR
-
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
199,28 PLN /szt
 
Cena brutto
245,11 PLN /szt

Opis


Skrzynia narzędziowa szuflada x2 expert QBRICK PRO

Opis:
Qbrick System PRO Drawer 2 Toolbox Expert to modułowa skrzynia narzędziowa z dwoma szufladami na metalowych prowadnicach, przeznaczona do przechowywania i organizacji narzędzi oraz akcesoriów warsztatowych. Posiada funkcjonalne przegrody oraz pojemniki umożliwiające efektywne zarządzanie przestrzenią.

Wymiary:
- Długość zewnętrzna: 450 mm
- Szerokość zewnętrzna: 310 mm
- Wysokość zewnętrzna: 244 mm

Cechy:
- Dwie szuflady na metalowych prowadnicach
- Przegrody i pojemniki do organizacji narzędzi
- Wygodny przycisk umożliwiający łatwy dostęp do szuflad
- Modułowa konstrukcja

Parametry:
- Kod Produktu: QB259
- Wymiary zewnętrzne: 450 [L] x 310 [W] x 244 [H] mm
- Waga produktu: 5,98 kg
- Marka produktu: QBRICK
- Jednostka miary: szt

Zastosowanie:
Skrzynia narzędziowa Qbrick System PRO Drawer 2 Toolbox Expert jest idealna dla profesjonalistów oraz hobbystów, którzy poszukują rozwiązania do porządkowania narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz drobnych akcesoriów warsztatowych. Może być używana w warsztatach, na budowach, w garażach oraz w innych środowiskach pracy, gdzie organizacja i szybki dostęp do narzędzi są kluczowe.

Instrukcja użytkowania:
1. Rozpakuj skrzynię narzędziową Qbrick System PRO z opakowania.
2. Przeglądnięcie zawartości skrzyni i zapoznanie się z rozmieszczeniem przegród i pojemników.
3. Umieść narzędzia i akcesoria w przegródkach i pojemnikach zgodnie z preferencjami, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.
4. Użyj wygodnego przycisku do wysuwania szuflad w celu dostępu do ich zawartości.
5. Po zakończeniu pracy, upewnij się, że wszystkie narzędzia są na swoim miejscu i szuflady są zamknięte, aby zapobiec ich przypadkowemu otwarciu.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.