Skrzynia narzędziowa szuflada x3 basic QBRICK PRO

Szczegóły produktu

Symbol QB260
Stan DUŻY
Grupa BR
-
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
177,87 PLN /szt
 
Cena brutto
218,78 PLN /szt

Opis


Skrzynia narzędziowa szuflada x3 basic QBRICK PRO

Opis:
Skrzynia narzędziowa QBRICK PRO Drawer 3 Toolbox basic to funkcjonalne rozwiązanie do przechowywania i organizacji narzędzi. Wykonana z trwałych materiałów, wyposażona jest w trzy szuflady na metalowych prowadnicach, które ułatwiają dostęp do narzędzi. Każda z szuflad zawiera regulowane przegrody pozwalające na dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb użytkownika. Produkt posiada automatyczny system blokowania szuflad, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia mocowanie do wieszania na ścianie, co oszczędza przestrzeń roboczą.

Cechy:
- Trzy szuflady na metalowych prowadnicach
- Regulowane przegrody w szufladach
- Automatyczny system blokowania szuflad
- Mocowanie do wieszania na ścianie

Parametry:
Kod Produktu: QB260
Wymiary zewnętrzne: 45 × 32 × 24 cm
Marka produktu: QBRICK
Waga produktu: 5,938 kg
Jednostka miary: szt

Zastosowanie:
Skrzynia narzędziowa QBRICK PRO Drawer 3 Toolbox basic przeznaczona jest do przechowywania różnego rodzaju narzędzi i akcesoriów warsztatowych. Idealnie sprawdzi się w warunkach profesjonalnych warsztatów, jak i w użytkowaniu domowym. Szczególnie przydatna dla osób, które potrzebują mieć narzędzia poukładane i łatwo dostępne w różnych warunkach pracy.

Instrukcja użytkowania:
1. Rozpakuj skrzynię narzędziową i upewnij się, że wszystkie elementy są kompletnie.
2. Przy pomocy regulowanych przegród dostosuj przestrzeń w szufladach do swoich potrzeb.
3. Umieść narzędzia i akcesoria w szufladach, organizując je według własnego uznania.
4. Aby zapewnić bezpieczeństwo, skorzystaj z automatycznego systemu blokowania szuflad, który zabezpieczy zawartość podczas przenoszenia.
5. Jeśli chcesz zaoszczędzić przestrzeń roboczą, wykorzystaj opcję mocowania skrzyni do ściany.
6. Regularnie sprawdzaj stan szuflad i prowadnic, aby zapewnić płynność ich działania oraz długotrwałe użytkowanie produktu.
7. Dla utrzymania porządku i wydajności pracy, po każdym użyciu narzędzi, umieszczaj je z powrotem w odpowiednich miejscach w skrzyni narzędziowej.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.