Szczegóły produktu

Symbol QB261
Stan DUŻY
Grupa BR
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
206,49 PLN /szt
 
Cena brutto
253,98 PLN /szt

Opis

wymiary zewnętrzne: 450 x 310 x 244 mm,, 3 szuflady wyposażone w 7 kubełków różnych rozmiarów każda, pomiędzy kubełkami znajdują się ruchome przegrody, dzięki którym po wyciągnięciu kubełków, możemy uporządkować przechowywane przedmioty

Skrzynia narzędziowa szuflada x3 expert QBRICK PRO

Opis:
Skrzynia narzędziowa szuflada x3 expert QBRICK PRO to praktyczne i wygodne rozwiązanie do przechowywania narzędzi i innych drobnych przedmiotów. Zbudowana z trzech szuflad, każda wyposażona w 7 kubełków różnych rozmiarów, umożliwia łatwe i efektywne organizowanie przechowywanych przedmiotów. Przy wyciąganiu kubełków, możemy skorzystać z ruchomych przegród, które pozwalają na dodatkowe uporządkowanie.

Cechy:
- Trzy szuflady wyposażone w 7 kubełków różnych rozmiarów każda
- Ruchome przegrody pomiędzy kubełkami do dodatkowego uporządkowania
- Możliwość montażu kubełków bezpośrednio na ścianie lub na dodatkowych tablicach
- Metalowe prowadnice szuflad
- Blokada szuflad zabezpieczająca przed niekontrolowanym otwarciem i wysunięciem z prowadnic
- Możliwość łączenia szuflad z innymi produktami z linii Qbrick System Pro i Qbrick System One Vario przy użyciu Adaptera Multi
- Punkty do mocowania na ścianie w tylnej części szuflad
- Przeźroczysta wkładka zabezpieczająca miejsce na opis na każdej szufladzie

Parametry:
- Kod Produktu: QB261
- Wymiary zewnętrzne: 450 x 310 x 244 mm
- Jednostka miary: szt
- Marka produktu: QBRICK

Zastosowanie:
Skrzynia narzędziowa szuflada x3 expert QBRICK PRO znakomicie spełnia swoje zadanie jako narzędzie do przechowywania i organizowania narzędzi oraz różnych drobnych przedmiotów. Idealna do warsztatów, garaży, domowych warsztatów czy wszędzie tam, gdzie potrzebne jest praktyczne i kompaktowe rozwiązanie do przechowywania narzędzi. Dzięki możliwości łączenia z innymi produktami z linii Qbrick System Pro i Qbrick System One Vario, skrzynia narzędziowa może być dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.