Skrzynka narzędziowa modułowa 200 BASIC QBRICK ONE

Szczegóły produktu

Symbol QB233
Stan DUŻY
Grupa BR
Na palecie 44.0000
Min. do zamówienia 1.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
148,21 PLN /szt
 
Cena brutto
182,30 PLN /szt

Opis


Skrzynka narzędziowa modułowa 200 BASIC QBRICK ONE

Opis:
Skrzynka narzędziowa modułowa 200 BASIC QBRICK ONE to funkcjonalny pojemnik przeznaczony do przechowywania oraz organizacji średniej wielkości narzędzi i akcesoriów. Produkt wyposażony jest w regulowane przegrody i 6 wyjmowanych kubełków, co umożliwia dostosowanie jego wnętrza do indywidualnych potrzeb użytkownika. Skrzynia jest zabezpieczona elastyczną uszczelką, chroniącą zawartość przed wnikaniem kurzu i wody. Dodatkowo pokrywa skrzyni posiada funkcjonalną szczelinę do przycinania z miarką, co zwiększa jej użyteczność.

Cechy:
- Modułowa konstrukcja z regulowanymi przegrodami
- Sześć wyjmowanych kubełków dla lepszej organizacji
- Elastyczna uszczelka chroniąca przed kurzem i wodą
- Szczelina do przycinania z miarką na pokrywie
- Wzmocniona konstrukcja pokrywy i korpusu
- Możliwość wytrzymania nacisku do 120 kg
- Ładowność do 50 kg

Parametry:
Kod Produktu: QB233
- Długość: 585 mm
- Szerokość: 385 mm
- Wysokość: 190 mm
- Pojemność: 15,4 L
- Marka: QBRICK
- Waga: 5,539 kg
- Jednostka miary: szt

Zastosowanie:
Skrzynka narzędziowa QBRICK ONE może być używana przez profesjonalistów oraz amatorów do przechowywania i transportu narzędzi. Dzięki swojej wytrzymałości i modułowej budowie nadaje się do zastosowania w różnorodnych warunkach pracy, takich jak warsztaty, budowy, czy przy domowych projektach DIY. Możliwość tworzenia wygodnych podestów roboczych zwiększa jej funkcjonalność na miejscu pracy.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.