Szczegóły produktu

Symbol QB233
Stan BRAK
Grupa BR
Na palecie 44.0000
Min. do zamówienia 1.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
144,43 PLN /szt
 
Cena brutto
177,65 PLN /szt

Opis

Długość: 585 mm
Szerokość: 385 mm
Wysokość: 190 mm
Pojemność: 15,4 L

Skrzynka narzędziowa modułowa 200 BASIC QBRICK ONE

Opis:

Skrzynka narzędziowa modułowa 200 BASIC QBRICK ONE to uniwersalna, modułowa skrzynia narzędziowa, która łączy cechy pojemnika na średniej wielkości narzędzia z funkcją organizera. Dzięki regulowanym przegrodom oraz 6 wyjmowanym kubełkom każdy użytkownik może stworzyć optymalną dla swoich potrzeb kombinację. Skrzynka jest wyposażona w elastyczną uszczelkę, która zapewnia pełną ochronę przed wnikaniem kurzu i wody.

Wersja pokrywy Basic posiada funkcjonalną szczelinę do przycinania wraz z miarką. Skrzynka została wzmocniona, co gwarantuje dużą ładowność (50 kg) oraz wytrzymałość na nacisk o maksymalnej wadze do 120 kg, umożliwiając tworzenie wygodnych podestów roboczych.

Wymiary:
- Długość: 585 mm
- Szerokość: 385 mm
- Wysokość: 190 mm
- Pojemność: 15,4 L

Cechy:
- Uniwersalna skrzynka narzędziowa
- Modułowa konstrukcja
- Regulowane przegrody i wyjmowane kubełki
- Elastyczna uszczelka zapewniająca ochronę przed kurzem i wodą
- Pokrywa wyposażona w szczelinę do przycinania i miarkę
- Wzmocniona konstrukcja pokrywy i korpusu

Parametry:
- Kod Produktu: QB233
- Marka produktu: QBRICK
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 5,539 kg
- Pojemność: 15,4 L

Zastosowanie:
Skrzynka narzędziowa modułowa 200 BASIC QBRICK ONE jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów, którzy potrzebują praktycznego i funkcjonalnego miejsca do przechowywania narzędzi. Dzięki regulowym przegrodom i wyjmowanym kubełkom, można łatwo organizować narzędzia i akcesoria wewnątrz skrzynki. Elastyczna uszczelka zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami, a wzmocniona konstrukcja skrzynki umożliwia jej wykorzystanie jako podestu roboczego. Skrzynka narzędziowa modułowa 200 BASIC QBRICK ONE jest niezwykle praktyczna i trwała, zapewniając łatwe przechowywanie i transportowanie narzędzi.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.