Skrzynka narzędziowa modułowa 200 PROFI QBRICK ONE

Szczegóły produktu

Symbol QB236
Stan DUŻY
Grupa BR
Na palecie 44.0000
Min. do zamówienia 1.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
145,25 PLN /szt
 
Cena brutto
178,66 PLN /szt

Opis


Skrzynka narzędziowa modułowa 200 PROFI QBRICK ONE

Opis:
Skrzynka narzędziowa modułowa 200 PROFI QBRICK ONE to funkcjonalne rozwiązanie dla profesjonalistów i hobbystów, umożliwiające efektywne przechowywanie i organizację narzędzi oraz akcesoriów. Skrzynka wyposażona jest w regulowane przegrody i wyjmowane kubełki, które umożliwiają dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb użytkownika. Model ten charakteryzuje się solidną konstrukcją z uszczelką w pokrywie, chroniącą zawartość przed pyłem i wodą.

Wymiary:
- Długość: 585 mm
- Szerokość: 385 mm
- Wysokość: 190 mm

Cechy:
- Pojemniki wielofunkcyjne
- 2 x regulowana przegroda korpusu
- 2 x Organizer w pokrywie
- Poliwęglanowe pokrywy organizerów
- Solidne zapięcia
- Mocne rączki
- Uszczelka w pokrywie chroniąca przed pyłem i wodą
- Odporność na nacisk o wadze do 120 kg

Parametry:
Kod Produktu: QB236
- Długość: 585 mm
- Szerokość: 385 mm
- Wysokość: 190 mm
Marka produktu: QBRICK
Waga produktu: 5,807 kg
Jednostka miary: szt

Zastosowanie:
Skrzynka narzędziowa QBRICK jest przeznaczona do przechowywania i transportu różnorodnych narzędzi. Idealnie nadaje się do użytku w warsztatach, na budowach, w garażach oraz podczas wykonywania zadań montażowych i majsterkowania. Zapewnia łatwy dostęp do narzędzi, a dzięki możliwości tworzenia podestów roboczych zwiększa funkcjonalność w miejscu pracy.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.