Skrzynka narzędziowa SET 3w1 PROFI QBRICK ONE

Szczegóły produktu

Symbol QB248
Stan DUŻY
Grupa BR
Na palecie 12.0000
Min. do zamówienia 1.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
601,72 PLN /szt
 
Cena brutto
740,12 PLN /szt

Opis


Skrzynka narzędziowa SET 3w1 PROFI QBRICK ONE

Opis:
Skrzynka narzędziowa SET 3w1 PROFI QBRICK ONE to modułowy zestaw składający się z trzech skrzynek narzędziowych zaprojektowanych do przechowywania i transportu różnorodnych narzędzi oraz akcesoriów. Każda ze skrzynek może być wykorzystywana indywidualnie lub w połączeniu z pozostałymi, tworząc mobilny system przenoszenia narzędzi. Zestaw wyposażony jest w teleskopową rączkę oraz kółka pokryte gumą z metalową ośką, co zapewnia łatwe manewrowanie. Złącza umożliwiają bezpieczne i stabilne połączenie elementów zestawu, natomiast regulowane przegrody i elastyczne pasy zapewniają organizację i bezpieczne przechowywanie narzędzi.

Wymiary:
- Długość: 460 mm
- Szerokość: 600 mm
- Wysokość: 894 mm

Cechy:
- Modułowy zestaw 3 skrzynek narzędziowych
- Teleskopowa rączka
- Kółka pokryte gumą
- Metalowa ośka kółek
- Wytrzymałe łączniki między skrzynkami
- Regulowane przegrody korpusu
- Elastyczne pasy wewnątrz skrzynek

Parametry:
- Kod Produktu: QB248
- Marka produktu: QBRICK
- Waga produktu: 19,445 kg
- Jednostka miary: szt

Zastosowanie:
Zestaw skrzynek narzędziowych QBRICK ONE 3w1 PROFI jest przeznaczony do profesjonalnego przechowywania i transportu narzędzi. Może być używany w warsztatach, na budowach, w garażach oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest mobilność i organizacja narzędzi. Idealnie nadaje się dla fachowców takich jak elektrycy, hydraulicy, mechanicy, budowlańcy czy hobbystów potrzebujących przenoszenia swojego wyposażenia w sposób zorganizowany i bezpieczny.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.