Szczegóły produktu

Symbol QB248
Stan DUŻY
Grupa BR
Na palecie 12.0000
Min. do zamówienia 1.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
623,73 PLN /szt
 
Cena brutto
767,19 PLN /szt

Opis

Modułowy zestaw złożony z 3 skrzynek narzędziowych, Teleskopowa rączka, Solidne kółka pokryte gumą, Metalowa ośka, Duża pojemność, Doskonała manewrowość, Wytrzymałe łączniki, Regulowane przegrody korpusu z elastycznymi pasami 600 x 460 x 894

Skrzynka narzędziowa SET 3w1 PROFI QBRICK ONE

Opis:
Modułowy zestaw skrzynek narzędziowych SET 3w1 PROFI QBRICK ONE to idealne rozwiązanie dla profesjonalnych majsterkowiczów i mechanicznych. Skrzyńki narzędziowe są połączone bezpiecznymi i łatwymi w użyciu łącznikami, co umożliwia dostosowanie sposobu transportu narzędzi i akcesoriów do bieżących potrzeb. Zestaw składa się z trzech elementów: mobilnego wózka, skrzynki na narzędzia i organizera na drobne akcesoria.

Cechy:
- Teleskopowa rączka zapewnia wygodne prowadzenie wózka
- Solidne kółka pokryte gumą zapewniają doskonałą manewrowość
- Metalowa ośka gwarantuje wysoką wytrzymałość
- Duża pojemność skrzynek umożliwia przechowywania wielu narzędzi i akcesoriów
- Regulowane przegrody korpusu z elastycznymi pasami umożliwiają dostosowanie przestrzeni do różnych rozmiarów narzędzi

Parametry:
- Kod Produktu: QB248
- Wymiary: 600 mm × 460 mm × 894 mm
- Waga: 19,445 kg
- Jednostka miary: szt
- Marka produktu: QBRICK

Zastosowanie:
Modularny zestaw skrzynek narzędziowych SET 3w1 PROFI QBRICK ONE jest niezastąpiony przy organizacji narzędzi i akcesoriów na budowie, warsztacie czy w garażu. Dzięki wygodnym łącznikom i doskonałej manewrowości, można łatwo przemieszczać zestaw z miejsca na miejsce, a regulowane przegrody pozwalają na przechowywanie narzędzi różnej wielkości. Wózek, skrzynka na narzędzia i organizer na drobne akcesoria to kompleksowe rozwiązanie, które zapewnia porządek i łatwy dostęp do potrzebnych narzędzi.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.