Smar miedziany w tubie 70ml z dozownikiem XL-TOOLS

Szczegóły produktu

Symbol SMAR3
Stan DUŻY
Grupa XL
W opakowaniu 12.0000
Na palecie 2160.0000
Min. do zamówienia 4.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
7,81 PLN /szt
 
Cena brutto
9,61 PLN /szt

Opis


Smar miedziany w tubie 70ml z dozownikiem XL-TOOLS

Opis:
Smar miedziany w tubie 70ml z dozownikiem XL-TOOLS doskonale nadaje się do smarowania zgrzytających zawiasów i mechanizmów. Może być stosowany również przy smarowaniu połączeń gwintowych narażonych na wysokie temperatury oraz styków elektrycznych małej mocy. Smar zapobiega utlenianiu i jest nietopliwy. Zawiera sproszkowaną miedź, co dodatkowo chroni przed korozją. Wyposażony jest w plastikowy dozownik strzykawkowy dla wygodnego stosowania. Produkt ma pojemność 70ml.

Cechy:
- Praca w zakresie temperatur -35oC do +1100oC
- Zastosowanie przy łączeniu elementów pracujących w trudnych warunkach i wysokich temperaturach celem łatwego demontażu
- Smarowanie styków elektrycznych małej mocy aby zmniejszyć opór zestykowy i polepszyć warunki przewodzenia
- Wysoka odporność na wypłukiwanie wodą
- Chroni przed korozją
- Zawiera sproszkowaną miedź
- Dozownik plastikowy strzykawkowy

Parametry:
- Kod Produktu: SMAR3
- Pojemność: 70ml
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 0,067 kg
- Kod kreskowy EAN13: 5907630109385
- Producent: XL-TOOLS Poland

Zastosowanie:
Smar miedziany w tubie 70ml z dozownikiem XL-TOOLS jest idealny do smarowania elementów układu hamulcowego, gwintów świec oraz korków chłodnic. Dzięki swojej doskonałej ochronie antyzatarciowej uzyskanej poprzez mikrocząsteczki miedzi, smar ten przedłuża żywotność drogich urządzeń i maszyn. Może być stosowany w trudnych warunkach i wysokich temperaturach, a także chroni styki elektryczne małej mocy przed utlenianiem i poprawia warunki przewodzenia.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.