Statyw do szlifierki kątowej 100-125mm

Szczegóły produktu

Symbol STD125
Stan DUŻY
Grupa XP
W kartonie 6.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
106,97 PLN /szt
 
Cena brutto
131,57 PLN /szt

Opis


Statyw do szlifierki kątowej 100-125mm

Opis:
Statyw do szlifierki kątowej XL-TOOLS to niezastąpione narzędzie dla każdego warsztatu, przeznaczone do precyzyjnego cięcia elementów metalowych. Dzięki konstrukcji z lekkiego i trwałego stopu aluminium oraz stabilnej podstawie odlewanej ciśnieniowo, zapewnia długotrwałą i bezpieczną pracę. Produkt wyposażony jest w zintegrowane urządzenie zaciskowe, które umożliwia szybkie i łatwe mocowanie przecinanych elementów. Dodatkowa osłona tarczy chroni użytkownika przed iskrami, co zwiększa bezpieczeństwo podczas pracy.

Wymiary:
- Waga: 3,006 kg

Cechy:
- Stabilna konstrukcja z odlewanej ciśnieniowo podstawy.
- Ramię wykonane z lekkiego i trwałego stopu aluminium.
- Zintegrowane urządzenie zaciskowe do szybkiego mocowania elementów.
- Regulacja kąta cięcia w zakresie od 0 do 45°.
- Dodatkowa osłona tarczy dla zwiększenia bezpieczeństwa.
- Gumowane nóżki oraz otwory w podstawie do montażu do blatu.

Parametry:
- Kod Produktu: STD125
- Marka: XL-TOOLS
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga: 3,006 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod kreskowy EAN13: 5907630143211
- Przeznaczenie: do szlifierek 100-125mm
- Osłona tarczy
- Uchwyt na kabel
- Ścisk przymocowany do podstawy

Zastosowanie:
Statyw do szlifierki kątowej XL-TOOLS idealnie sprawdza się w precyzyjnym cięciu metalu. Jest przeznaczony do współpracy ze szlifierkami kątowymi o średnicy tarczy od 100 mm do 125 mm. Dzięki regulacji kąta cięcia oraz stabilnej konstrukcji, umożliwia wykonywanie dokładnych i bezpiecznych cięć. Idealny dla profesjonalistów oraz amatorów majsterkowania, którzy cenią sobie precyzję i bezpieczeństwo pracy.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.
;
© SolEx B2B