Opis
Styl do miotły gwint plastikowy 130cm ¤22mm
Opis: Styl do miotły marki XL-TOOLS to niezawodny trzon z gwintem plastikowym, idealny do oprawiania szczotki lub miotły. Wykonany z wytrzymałego drewna bukowego, zapewnia długotrwałe użytkowanie. Styl posiada praktyczne ucho, które umożliwia łatwe zawieszenie miotły na wieszaku, co jest wygodne zarówno w domowych, jak i profesjonalnych środowiskach. Każdy egzemplarz jest metkowany z kodem kreskowym, co ułatwia jego identyfikację i sprzedaż.
Wymiary:
- Długość: 130 cm
- Średnica: 22 mm
Cechy:
- Trwały materiał: Drewno bukowe
- Praktyczne ucho do zawieszania
- Plastikowy gwint kompatybilny z różnymi miotłami i szczotkami
- Każda sztuka metkowana z kodem kreskowym dla łatwej identyfikacji
Parametry:
- Kod Produktu: SM130P
- Marka: XL-TOOLS
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga: 0,333 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347006924
Zastosowanie: Styl do miotły XL-TOOLS jest przeznaczony do oprawiania różnego rodzaju szczotek i mioteł. Dzięki solidnej konstrukcji i łatwości montażu, może być stosowany zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w profesjonalnych warunkach, takich jak sklepy czy magazyny. Ułatwia utrzymanie porządku i organizację przestrzeni dzięki możliwości zawieszenia. Idealny do codziennego użytku, zapewnia komfort i wygodę podczas sprzątania.
Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.