Świder do drewna 10x300mm TORNADO

Szczegóły produktu

Symbol WDS1030
Stan DUŻY
Grupa XL
W kartonie 150.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
13,65 PLN /szt
 
Cena brutto
16,79 PLN /szt

Opis


Świder do drewna 10x300mm TORNADO

Opis:
Świder do drewna 10x300mm TORNADO to narzędzie niezbędne dla każdego, kto potrzebuje precyzyjnego i skutecznego wiercenia w drewnie. Wykonany z wysokiej jakości hartowanej stali węglowej, ten wiertło oferuje solidność i trwałość, które są niezbędne podczas pracy w różnych rodzajach drewna, zarówno miękkiego, jak i twardego. Samocentrujący gwintowany stożek głowicy zapewnia precyzyjne utrzymanie wybranego kierunku wiercenia, co jest kluczowe dla dokładnego wykonania otworów. Specjalna końcówka i tnąca ostroga umożliwiają dokładne i bezodpryskowe wiercenie. Świder TORNADO pasuje do wszystkich wiertarek z uchwytem wiertarskim 13 mm, co czyni go wszechstronnym narzędziem, idealnym do użytku zarówno w ręcznych, jak i maszynowych wiertarkach.

Wymiary:
Długość: 300 mm
Średnica: 10 mm

Cechy:
- Wykonany z hartowanej stali węglowej o twardości 45°HRC (+/-2°)
- Samocentrujący gwintowany pilot prowadzący
- Szlifowana i wysokowydajna prawoskrętna spirala śrubowa typu LEWIS
- Uchwyt 6-kątny (HEX) do zamocowania w 3-szczękowym uchwycie wiertarskim
- Przeznaczony do wiercenia w różnych rodzajach drewna oraz materiałach budowlanych wykonanych z drewna

Parametry:
Kod Produktu: WDS1030
Marka: TORNADO
Producent: XL-TOOLS Poland
Jednostka miary: szt
Waga produktu: kg 0,114
Kod Kreskowy EAN13: 5907630111722

Zastosowanie:
Świder do drewna 10x300mm TORNADO jest idealny do zastosowań przemysłowych i domowych, umożliwiając szybką i precyzyjną obróbkę miękkiego i twardego drewna, sklejki, fornirowanych płyt drewnianych oraz płyt gipsowych. Idealnie nadaje się do wiercenia głębokich otworów w elementach konstrukcyjnych, takich jak belki drewniane, co czyni go niezastąpionym narzędziem dla stolarzy, majsterkowiczów i profesjonalistów zajmujących się pracami budowlanymi.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.
;
© SolEx B2B