Szampur do szaszłyków, grilla 60cm stal nierdzewna

Szczegóły produktu

Symbol WIGO260
Stan DUŻY
Grupa XD
W opakowaniu 10.0000
Min. do zamówienia 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
17,65 PLN /szt
 
Cena brutto
21,71 PLN /szt

Opis


Szampur do szaszłyków, grilla 60cm stal nierdzewna

Opis:
Szampur do szaszłyków MetalKraft 60 cm wykonany ze stali nierdzewnej z impregnowaną, drewnianą rączką. Ostrze w profilu V zwiększa sztywność szpikulca i stabilizuje kawałki mięsa oraz warzyw na całej długości. Ostra końcówka ułatwia nabijanie nawet twardszych składników. Długość 60 cm zapewnia wygodny zasięg nad grillem i ogniskiem, a stal nierdzewna ułatwia czyszczenie i użytkowanie wielokrotne. Kompatybilność z wieszakami ściennymi WIGO7, WIGO8, WIGO9 pomaga w organizacji i przechowywaniu. Szpikulec MetalKraft to praktyczne rozwiązanie dla przygotowania szaszłyków na grillu i nad ogniskiem, także w większych paleniskach.
Krótko mówiąc: solidny szpikulec do grilla 60 cm ze stali nierdzewnej, profil V, drewniana rączka – gotowy do intensywnego, sezonowego użytku. Pełna kontrola nad szaszłykiem, mniej problemów z obracaniem i zsuwaniem się składników.

Wymiary:
- Długość całkowita: 60 cm
- Długość ostrza: 47,5 cm
- Szerokość ostrza: 1,5 cm

Cechy:
- Stal nierdzewna łatwa w czyszczeniu i odporna na korozję, odpowiednia do użytkowania w warunkach plenerowych.
- Profil V ostrza zwiększa sztywność szampura i ogranicza obracanie się oraz zsuwanie kawałków mięsa, warzyw czy ryb.
- Ostra końcówka do łatwego nabijania produktów, także twardszych (np. kiełbasa z grubą skórką, twarde warzywa).
- Drewniana, impregnowana rączka zapewnia pewny chwyt i ogranicza ryzyko poparzenia podczas obracania nad żarem.
- Długość 60 cm daje wygodny dystans od źródła ciepła; sprawdza się w większych grillach i nad ogniskami.
- Produkt wielokrotnego użytku – alternatywa dla łamliwych, jednorazowych patyczków.
- Zgodność z wieszakami ściennymi WIGO7, WIGO8, WIGO9 ułatwia przechowywanie i porządek w strefie grillowej.
- Praktyczne rozwiązanie problemów: koniec ze zsuwaniem się kawałków z okrągłych prętów, mniejsza szansa poparzeń od metalowego chwytu, brak rdzy po sezonie dzięki stali nierdzewnej.
- Rekomendowany do szaszłyków drobiowych, wieprzowych, jagnięcych, warzywnych oraz miksów mięsno-warzywnych.

Parametry:
- Kod Produktu: WIGO260
- Wymiary: długość całkowita 60 cm; długość ostrza 47,5 cm; szerokość ostrza 1,5 cm
- Marka: MetalKraft
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga: 0,129 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347045763
- Materiał ostrza: stal nierdzewna
- Rączka: drewniana, impregnowana
- Profil ostrza: V
- Końcówka: ostrzona
- Kompatybilność akcesoriów: wieszaki ścienne WIGO7, WIGO8, WIGO9
- Przeznaczenie: grill, ognisko, szaszłyki, kebab, warzywa i mięso
- Użytkowanie: wielokrotne

Zastosowanie:
Przygotowanie szaszłyków na grillu i nad ogniskiem w warunkach domowych, biwakowych i ogrodowych. Długa stalowa szpada MetalKraft sprawdza się przy dużych paleniskach oraz w grillach wymagających bezpiecznego dystansu od żaru. Rozwiązuje typowe problemy z obracaniem i utrzymaniem równomiernego ułożenia składników, szczególnie przy większych kawałkach mięsa, cebuli, papryki czy cukinii. Dzięki profilowi V i ostrej końcówce pozwala szybciej przygotować porcje bez ryzyka zsuwania się produktów.

Solidny szpikulec MetalKraft 60 cm do grilla i ogniska to wybór dla użytkowników oczekujących stabilnego trzymania składników i bezpiecznej obsługi. Trwała stal nierdzewna i wygodna rączka przekładają się na powtarzalne, estetyczne efekty pieczenia.

Instrukcja użytkowania:
- Przed pierwszym użyciem umyć ciepłą wodą z delikatnym detergentem i dokładnie osuszyć.
- Nabijać składniki równomiernie, pozostawiając niewielkie odstępy dla cyrkulacji ciepła; twardsze produkty nakłuwać ostrą końcówką zdecydowanym ruchem.
- Podczas pieczenia obracać za drewnianą rączkę; unikać bezpośredniego kontaktu rączki z płomieniami.
- Nie pozostawiać szpikulca bez nadzoru nad otwartym ogniem; zachować ostrożność – końcówka jest ostra.
- Po użyciu umyć, osuszyć i przechowywać w suchym miejscu; dla porządku można zawiesić na wieszaku WIGO7, WIGO8 lub WIGO9.
- Trzymać z dala od dzieci.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.