Szczotka doczołowa M14 nierdzewna 100mm

Szczegóły produktu

Symbol SG10N
Stan DUŻY
Grupa IR
W opakowaniu 5.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
108,33 PLN /szt
 
Cena brutto
133,25 PLN /szt

Opis


Szczotka doczołowa M14 nierdzewna 100mm

Opis:
Szczotka doczołowa XL-TOOLS M14 nierdzewna o średnicy 100mm to niezastąpione narzędzie do szlifierki kątowej, idealne do czyszczenia i renowacji powierzchni metalowych, usuwania rdzy, starej farby oraz zadziorów. Dzięki zastosowaniu drutu ze stali nierdzewnej, świetnie sprawdza się przy obróbce stali szlachetnych i metali kolorowych. Produkt wykonano z wysokiej jakości gęstego karbowanego drutu stalowego, co zapewnia wytrzymałość i długą żywotność.

Wymiary:
- Średnica: 100mm
- Waga: 0,29 kg

Cechy:
- Wysokiej jakości hartowany drut stalowy
- Stalowa obudowa
- Gwint M14 do standardowych szlifierek kątowych
- Drut ze stali nierdzewnej, odpowiedni do stali szlachetnych i metali kolorowych
- Made in Europe

Parametry:
- Kod Produktu: SG10N
- Marka: XL-TOOLS
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 0,29 kg

Zastosowanie:
Szczotka doczołowa XL-TOOLS jest przeznaczona do montażu na szlifierkach kątowych, co czyni ją wszechstronnym narzędziem w warsztatach i przemyśle. Jest idealna do renowacji powierzchni metalowych, czyszczenia lakierów, usuwania rdzy, starych farb i zadziorów. Doskonale nadaje się do obróbki metalu, drewna oraz innych materiałów, zapewniając precyzyjne i efektywne działanie.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.