Opis
Szczypce do gięcia blachy PRO+ proste 60mm
Opis:
Szczypce do gięcia blachy PRO+ marki PRO-TECHNIK to niezastąpione narzędzie dla profesjonalistów zajmujących się pracami dekarskimi oraz montażem płyt gipsowo-kartonowych. Wyjątkowa jakość wykonania oraz ergonomiczny design sprawiają, że praca staje się łatwiejsza i bardziej efektywna. Te proste szczypce charakteryzują się idealnie wyprofilowanymi szczękami, które minimalizują ryzyko uszkodzenia materiału dzięki delikatnemu zaokrągleniu krawędzi.
Cechy:
- Szczypce proste do gięcia blachy i profili, idealne dla dekarzy i montażystów.
- Centralne połączenie zapewniające stabilność i precyzję pracy.
- Szczeki wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje długą żywotność i odporność na korozję.
- Ergonomiczny uchwyt ułatwiający użytkowanie i zmniejszający zmęczenie dłoni.
Parametry:
- Kod Produktu: SZCZ2
- Wymiary: Szerokość szczęk: 60 mm, Długość całkowita: 280 mm
- Marka: PRO-TECHNIK
- Waga produktu: 0,73 kg
- Jednostka miary: szt
- Materiał: Stal węglowa
Zastosowanie:
Szczypce do gięcia blachy PRO+ marki PRO-TECHNIK są idealne do precyzyjnego gięcia blachy oraz kształtowania profili z płyt gipsowo kartonowych. Doskonale sprawdzają się w pracach dekarskich oraz w montażu płyt, gdzie wymagana jest precyzja i niezawodność. Dzięki nim użytkownik może z łatwością formować materiały, oszczędzając czas i zwiększając efektywność pracy. To narzędzie, które rozwiązuje problem trudności w precyzyjnym gięciu i formowaniu blachy, oferując jednocześnie długotrwałą wytrzymałość i komfort użytkowania.
Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.