Szpachla skrobak malarski odgięty 75mm PROTECHNIK
Opis:
Szpachla skrobak malarski odgięty 75 mm PRO-TECHNIK to wytrzymałe narzędzie do przygotowania podłoża przed malowaniem i remontem. Ostrze ze stali nierdzewnej kwasoodpornej jest lekko zagięte, co zwiększa skuteczność zdzierania starych powłok i ułatwia kontrolę nacisku na powierzchni. Wyprofilowany uchwyt dobrze leży w dłoni, a gwint wewnętrzny typu amerykańskiego pozwala wkręcić kij malarski lub kij teleskopowy – wygodna praca na wysokości bez drabiny oraz nisko bez zbędnego schylania. Metalowy pierścień na zakończeniu rękojeści umożliwia bezpieczne dobijanie młotkiem, gdy trzeba „pomóc” przy wyjątkowo twardych, zaschniętych masach.
Skrobanie bez drabiny i bez bólu pleców – jeden ruch, więcej efektu. Odgięte ostrze 75 mm PRO-TECHNIK daje przewagę tam, gdzie standardowa szpachelka ustępuje.
Wymiary:
- Szerokość ostrza: 75 mm
Cechy:
- Stal nierdzewna kwasoodporna: odporna na korozję i łatwa w czyszczeniu po kontakcie z masami szpachlowymi, farbą i klejem.
- Odgięte, grube ostrze 75 mm: lepsza siła odspajania i stabilny kąt pracy, co przyspiesza zdzieranie starych powłok.
- Uchwyt z gwintem wewnętrznym (gwint typu amerykańskiego): szybkie podłączenie kija teleskopowego/kija malarskiego – wygodny zasięg do sufitów i wysokich ścian.
- Metalowy pierścień do dobijania: możliwość kontrolowanego uderzenia młotkiem przy wyjątkowo opornych resztkach farby czy tynku.
- Ergonomia i kontrola: wyprofilowany uchwyt minimalizuje zmęczenie dłoni podczas dłuższych prac.
- Rozwiązuje typowe problemy na budowie i przy remoncie: łuszczące się farby, zaschnięte masy i nierówności podłoża, praca na wysokości bez konieczności stawiania drabiny.
- Uniwersalne zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz: ściany, sufity, elewacje, wnętrza użytkowe i gospodarcze.
Parametry:
- Kod Produktu: SSRP3
- Marka: PRO-TECHNIK
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Jednostka miary: szt
- Waga: 0,156 kg
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347002117
- Wymiary: szerokość ostrza 75 mm
- Zawartość opakowania: 1 x szpachla/skrobak 75 mm
- Pozostałe parametry:
- Materiał ostrza: stal nierdzewna kwasoodporna
- Typ ostrza: grube, odgięte
- Rodzaj gwintu w rękojeści: amerykański (wewnętrzny)
- Możliwość montażu na kiju teleskopowym: tak
- Element do dobijania: metalowy pierścień końcowy
- Uchwyt: wyprofilowany, zapewniający pewny chwyt
- Przeznaczenie: zeskrobywanie farb, tynków, resztek kleju po tapetach i zaschniętych mas szpachlowych
Zastosowanie:
Narzędzie do skutecznego zeskrobywania starych powłok malarskich, tynków oraz pozostałości kleju po tapetach i mas szpachlowych. Sprawdza się przy przygotowaniu ścian i sufitów przed malowaniem, w pracach remontowych w mieszkaniach, domach, budynkach użytkowych i gospodarczych. Dzięki gwintowi w uchwycie (gwint typu amerykańskiego) pozwala wygodnie pracować na wysokości z kijem teleskopowym oraz nisko przy listwach i progach bez klękania. Idealna dla ekip wykończeniowych i majsterkowiczów szukających solidnego, wszechstronnego skrobaka PRO-TECHNIK.