Opis
Szpilka budowlana 20x1000mm oc.kl.4.8
Opis: Szpilka budowlana 20x1000mm ocynkowana kl. 4.8 to wszechstronny element konstrukcyjny, idealny do łączenia różnorodnych materiałów, takich jak stal i drewno, oraz do kotwienia w betonie. Wykonana ze stali węglowej ocynkowanej, charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na korozję. Dostępna w długości 1 metra, sprawdza się w szerokim zakresie zastosowań budowlanych. Jest niezastąpiona w montażu instalacji wentylacyjnych, hydraulicznych i elektrycznych oraz przy podwieszaniu sufitów i stabilizacji zbrojeń w konstrukcjach żelbetowych.
Wymiary:
- Długość: 1000 mm
Cechy:
- Wykonanie z ocynkowanej stali węglowej klasy 4.8
- Odporność na korozję
- Wysoka wytrzymałość mechaniczna
- Uniwersalność w zastosowaniu
Parametry:
- Kod Produktu: SB20
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 1,815 kg
Zastosowanie:
Szpilka budowlana 20x1000mm jest idealna do łączenia konstrukcji stalowych i drewnianych, montażu elementów drewnianych, tworzenia balustrad, a także do kotwienia w betonie. Doskonale sprawdza się w instalacjach elektrycznych, hydraulicznych i wentylacyjnych, a także przy podwieszaniu sufitów i stabilizacji struktur żelbetowych. Dzięki swojej wszechstronności i solidnej konstrukcji, stanowi niezastąpiony element w różnorodnych projektach budowlanych.
Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.