Uchwyt do końcówek BIT 85mm 1/4' na SDS Cr.V

Szczegóły produktu

Symbol BITU8
Stan DUŻY
Grupa XL
W opakowaniu 100.0000
W kartonie 200.0000
Min. do zamówienia 3.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
9,63 PLN /szt
 
Cena brutto
11,84 PLN /szt

Opis


Uchwyt do końcówek BIT 85mm 1/4' na SDS Cr.V

Opis: Uchwyt do końcówek BIT 85mm 1/4' na SDS Cr.V marki XL-TOOLS to praktyczne narzędzie, które przekształca młotowiertarkę w wydajną wkrętarkę. Dzięki zastosowaniu adaptera BITU8, możesz teraz korzystać z wiertarki z uchwytem SDS, aby wkręcać śruby i inne elementy mocujące. Produkt wykonany jest ze stali nierdzewnej z dodatkiem chromu i wanadu (Cr.V), co gwarantuje jego wytrzymałość i odporność na korozję. Dodatkowo, adapter wyposażony jest w bardzo mocny magnes, który stabilnie przytrzymuje bity w miejscu, zapewniając precyzyjną i bezpieczną pracę.

Wymiary:
- Długość adaptera: 90 mm

Cechy:
- Uchwyt SDS-plus z jednej strony i standardowy sześciokątny uchwyt 1/4" z magnesem z drugiej strony
- Wysoka wytrzymałość dzięki stali nierdzewnej i stopowi Cr.V
- Mocne trzymanie bitów dzięki silnemu magnesowi

Parametry:
- Kod Produktu: BITU8
- Marka: XL-TOOLS
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga: 0,045 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5907630115270

Zastosowanie: Adapter XL-TOOLS BITU8 umożliwia łatwą konwersję młotowiertarki na wkrętarkę, co jest niezwykle przydatne w pracach budowlanych i remontowych. Dzięki niemu możesz zwiększyć funkcjonalność swojego narzędzia, unikając konieczności posiadania oddzielnej wkrętarki. Adapter ten doskonale sprawdzi się w sytuacjach, gdy potrzebujesz szybko i sprawnie wkręcić śruby w różnego rodzaju materiały.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.
;
© SolEx B2B