Opis
Uchwyt ze stopką do słupków ogrodzeniowych zielony
Opis:
Uchwyt ze stopką do słupków ogrodzeniowych marki MetalKraft to niezawodne rozwiązanie, które zapewnia stabilne i trwałe mocowanie paneli ogrodzeniowych. Dzięki specjalnej konstrukcji z podstawą, uchwyt umożliwia solidne zamocowanie do podłoża za pomocą dwóch wkrętów lub śrub, co znacząco zwiększa stabilność w porównaniu do tradycyjnych uchwytów montowanych na jeden wkręt. Produkt jest sprzedawany w komplecie z niezbędnymi akcesoriami: śrubą zamkową, nakrętką, podkładką oraz dystansem, co ułatwia jego montaż i użytkowanie.
Wymiary:
Waga: 0,064 kg
Cechy:
- Uniwersalny uchwyt do montażu paneli ogrodzeniowych.
- Stabilna podstawa umożliwiająca montaż na dwa wkręty/śruby.
- Kompatybilny z panelami o grubości drutu fi 6 mm.
- Wykonany z materiałów nierdzewnych INOX dla długotrwałej odporności na korozję.
- Kompletny zestaw z akcesoriami: śruba zamkowa, nakrętka, podkładka i dystans.
Parametry:
Kod Produktu: OPPU13
Marka: MetalKraft
Producent: XL-TOOLS Poland
Waga: 0,064 kg
Jednostka miary: szt
Kod Kreskowy EAN13: 5903347041666
Zastosowanie:
Uchwyt MetalKraft jest idealnym rozwiązaniem dla montażu paneli ogrodzeniowych do słupków metalowych, elementów betonowych oraz innych powierzchni, które wymagają solidnego mocowania. Może być przykręcany za pomocą wkrętów samowiercących bezpośrednio do słupka panelowego lub za pomocą śrub, wkrętów i kołków rozporowych do ścian betonowych, co czyni go wszechstronnym narzędziem w różnorodnych projektach ogrodzeniowych. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji zapewnia niezrównaną stabilność i trwałość, co przekłada się na długotrwałą satysfakcję użytkownika.
Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.