Szczegóły produktu

Symbol GD2
Stan DUŻY
Grupa XP
W kartonie 8.0000
Jednostka podstawowa rolk

Ceny

Cena netto
94,23 PLN /rolk
 
Cena brutto
115,90 PLN /rolk

Opis


Uszczelka do drzwi i okien 'D' 100mb-brąz rolka

Uszczelka do drzwi i okien 'D' 100mb-brąz - Samoprzylepne uszczelki drzwiowe i okienne, wykonane z trwałej gumy EPDM. Dostępne w kolorach białym i brązowym. Pakowane na rolkach. Taśma samoprzylepna umożliwia łatwy i szybki montaż. Uszczelka wykonana z gumy komórkowej EPDM o doskonałej odporności na zimno, ciepło i starzenie. Posiada szeroki profil grzbietowy, co zapewnia bardzo dobre uszczelnienie. Uszczelka jest miękka, sprężysta i łatwa w montażu. Kod produktu: GD2. Marka: XL-TOOLS. Kod kreskowy EAN13: 5907630102362. Waga produktu: 1,64 kg.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.