Uszczelka do drzwi i okien 'P' 100mb-biała rolka

Szczegóły produktu

Symbol GP1
Stan DUŻY
Grupa XP
W kartonie 8.0000
Jednostka podstawowa rolk

Ceny

Cena netto
79,77 PLN /rolk
 
Cena brutto
98,12 PLN /rolk

Opis


Uszczelka do drzwi i okien 'P' 100mb-biała rolka

Opis:
Uszczelka do drzwi i okien 'P' 100mb-biała rolka to samoprzylepne uszczelki wykonane z trwałej gumy EPDM. Można je stosować do uszczelniania okien, drzwi i szczelin. Posiadają szeroki profil grzbietowy, który zapewnia bardzo dobre uszczelnienie. Uszczelki są miękkie i sprężyste, co ułatwia ich montaż.

Cechy:
- Samoprzylepne uszczelki drzwiowe i okienne
- Wykonane z trwałej gumy EPDM
- Dostępne w kolorach białym i brązowym
- Pakowane na rolkach
- Uszczelniają okna, drzwi i szczeliny

Parametry:
- Profil: P
- Kolor: biały
- Ilość metrów na rolce: 100mb
- Wykonane z gumy komórkowej EPDM o doskonałej odporności na zimno, ciepło i starzenie
- Waga: 1,349 kg
- Marka: XL-TOOLS
- Kod Kreskowy EAN13: 5907630102317

Zastosowanie:
Uszczelka do drzwi i okien 'P' 100mb-biała rolka jest idealna do uszczelniania drzwi, okien i szczelin. Dzięki taśmie samoprzylepnej, jej montaż jest łatwy i szybki. Uszczelka wykonana z gumy EPDM zapewnia doskonałe uszczelnienie i jest odporna na zimno, ciepło i starzenie.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.