Szczegóły produktu

Symbol UGD113
Stan DUŻY
Grupa XP
W kartonie 8.0000
Jednostka podstawowa rolk

Ceny

Cena netto
110,80 PLN /rolk
 
Cena brutto
136,28 PLN /rolk

Opis


Uszczelka do drzwi samporz extra gruba D 14x12 40m

Opis:
Uszczelka do drzwi samporz extra gruba D 14x12 40m jest wykonana z gumy komórkowej o długości 40m. Jest samoprzylepna, co ułatwia jej montaż i może być stosowana zarówno jako uszczelka do drzwi, jak i jako uszczelka do przyczep. Uszczelka ta jest przeznaczona do większych szpar i większych drzwi. Jej szeroki profil grzbietowy zapewnia bardzo dobre uszczelnienie, a zamknięte komórki i ciągła powłoka sprawiają, że jest odporna na zimno, ciepło i starzenie. Jest miękka i sprężysta, co ułatwia jej montaż.

Parametry:
- Profil: D 14x12mm
- Kolor: czarny
- Ilość metrów na rolce: 40mb
- Waga: 1,48 kg
- Marka: XL-TOOLS
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347001455

Cechy:
- Wykonana z gumy komórkowej EPDM o doskonałej odporności na zimno, ciepło i starzenie
- Samoprzylepna
- Łatwa i szybka w montażu
- Uszczelnia okna, drzwi, szczeliny
- Zwiększony profil
- Miękka i sprężysta

Zastosowanie:
Uszczelka do drzwi samporz extra gruba D 14x12 40m jest przeznaczona do uszczelniania większych szpar i większych drzwi. Może być również stosowana jako uszczelka do przyczep.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.