Uszczelka do drzwi samporz extra gruba E 20x4 50m

Szczegóły produktu

Symbol UGD121
Stan DUŻY
Grupa IR
W kartonie 8.0000
Jednostka podstawowa rolk

Ceny

Cena netto
175,67 PLN /rolk
 
Cena brutto
216,07 PLN /rolk

Opis


Uszczelka do drzwi samporz extra gruba E 20x4 50m

Opis:
Uszczelka do drzwi Samporz Extra Gruba E 20x4 50m to produkt o szerokości 20mm i grubości 4mm. Wykonana z gumy komórkowej, jest samoprzylepna i służy do uszczelniania okien, drzwi oraz szczelin. Taśma samoprzylepna umożliwia łatwy i szybki montaż. Uszczelka jest w kolorze czarnym i występuje w rolce o długości 50 metrów.

Cechy:
- Szerokość 20mm i grubość 4mm
- Wykonana z gumy komórkowej
- Samoprzylepna
- Wysoka odporność na zimno, ciepło i starzenie
- Profil grzbietowy zapewnia wielopunktowe uszczelnienie
- Zamknięte komórki i ciągła powłoka
- Miękka i sprężysta

Parametry:
- Kod produktu: UGD121
- Marka: XL-TOOLS
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347001462
- Waga: 1,53 kg

Zastosowanie:
Uszczelka jest przeznaczona do uszczelniania większych szpar oraz większych drzwi. Może być stosowana zarówno w domach, mieszkaniach, jak i w przestrzeniach komercyjnych. Jest doskonałym rozwiązaniem do zapewnienia izolacji termicznej i akustycznej.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.