Uszczelka do okien gąbka samop PU2 6m gr 8x10mm

Szczegóły produktu

Symbol PU2
Stan DUŻY
Grupa XP
W kartonie 125.0000
Min. do zamówienia 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
3,40 PLN /szt
 
Cena brutto
4,18 PLN /szt

Opis


Uszczelka do okien gąbka samop PU2 6m gr 8x10mm

Opis:
Uszczelka do okien gąbka samop PU2 o grubości 8mm i szerokości 10mm. Ta samoprzylepna uszczelka z pianki poliuretanowej jest przeznaczona do szczeliniania szpar o szerokości od 0,5 do 2,5mm. Produkowana przez firmę XL-TOOLS, zapewnia łatwy montaż i skuteczną ochronę przed zimnem, kurzem i wilgocią. Dzięki temu oszczędza energię i zapewnia komfortowe warunki w pomieszczeniu.

Parametry:
- Grubość: 8mm
- Szerokość: 10mm
- Prostokątny profil: 8x10mm
- Kolor: biały
- Ilość metrów na rolce: 6m

Cechy:
- Samoprzylepna uszczelka do okien, drzwi i szczelin
- Chroni przed zimnem, kurzem i wilgocią
- Oszczędza energię

Zastosowanie:
Uszczelka jest przeznaczona do uszczelniania okien, drzwi i szczelin o szerokości od 0,5 do 2,5mm. Może być stosowana w domach, biurach, sklepach i innych pomieszczeniach, zapewniając ochronę przed utratą ciepła i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Waga produktu: 0,019 kg

Marka produktu: XL-TOOLS

Kod Kreskowy EAN13: 5907630116840

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.