Uszczelka do okien gąbka samop PU3 5m gr10x12mm

Szczegóły produktu

Symbol PU3
Stan DUŻY
Grupa XP
W kartonie 100.0000
Min. do zamówienia 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
3,76 PLN /szt
 
Cena brutto
4,62 PLN /szt

Opis


Uszczelka do okien gąbka samop PU3 5m gr10x12mm

Opis
Uszczelka do okien gąbka samop PU3 to wysokiej jakości produkt dostarczany przez producenta XL-TOOLS. Jest to samoprzylepna uszczelka wykonana z pianki poliuretanowej, która doskonale szczelni szpary o szerokości od 1 do 4 mm. Jej grubość wynosi 10 mm, a szerokość 12 mm. Dzięki tej uszczelce możesz skutecznie chronić swoje okna i drzwi przed zimnem, kurzem i wilgocią. Dodatkowo, uszczelnienie pomaga w oszczędzaniu energii i redukcji hałasu.

Parametry
- Grubość: 10 mm
- Szerokość: 12 mm

Cechy
- Prostokątny profil o wymiarach 10x12mm
- Kolor: biały
- Łatwa i szybka instalacja dzięki taśmie samoprzylepnej

Zastosowanie
Uszczelka PU3 idealnie nadaje się do uszczelniania okien, drzwi oraz innych szczelin. Może być używana zarówno w domach, jak i w biurach czy sklepach.

Waga produktu: 0,021 kg

Marka: XL-TOOLS

Kod Kreskowy EAN13: 5907630116857

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.