Uszczelka drzwiowa wciskana pod frez Dev-M680 biał

Szczegóły produktu

Symbol UD12
Stan DUŻY
Grupa IR
W opakowaniu 3200.0000
Min. do zamówienia 100.0000
Jednostka podstawowa mb

Ceny

Cena netto
2,53 PLN /mb
 
Cena brutto
3,11 PLN /mb

Opis


Uszczelka drzwiowa wciskana pod frez Dev-M680 biał

Opis:
Uszczelka drzwiowa wciskana pod frez Dev-M680 biał to produkt idealny do montażu w drzwiach zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Jest wykonana z wysokiej jakości materiału, który jest odporny na działanie temperatur w zakresie od -45 do +85 stopni Celsjusza. Uszczelka jest również odporna na promieniowanie UV, co zapobiega pęknięciom.

Wymiary:
- Szerokość felcu: 12 mm
- Szerokość rowka: 4 mm
- Głębokość rowka: 6 mm
- Luz po zamknięciu: 5 mm

Cechy:
- Uszczelka jest zgrzewana, co pozwala na wykonanie szczelnych naroży
- Dostępna w kolorze białym
- Przeznaczona do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych
- Sprzedawana w odcinkach o długości 100mb

Parametry:
- Kod Produktu: UD12
- Jednostka miary: mb
- Waga: 0,065 kg
- Kod kreskowy EAN13: 5903347027219

Zastosowanie:
Uszczelka drzwiowa wciskana pod frez Dev-M680 biał jest idealnym rozwiązaniem do uszczelnienia drzwi zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Może być stosowana w drzwiach drewnianych. Dzięki wysokiej jakości materiałowi i odpowiedniemu montażowi zapewnia szczelność, chroniąc przed utratą ciepła i hałasem.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.