Uszczelka drzwiowa wciskana pod frez Dev-M680 brąz

Szczegóły produktu

Symbol UD11
Stan DUŻY
Grupa IR
W opakowaniu 102.0000
Min. do zamówienia 102.0000
Jednostka podstawowa mb

Ceny

Cena netto
2,53 PLN /mb
 
Cena brutto
3,11 PLN /mb

Opis


Uszczelka drzwiowa wciskana pod frez Dev-M680 brąz

Opis:
Uszczelka drzwiowa wciskana pod frez Dev-M680 brąz to uszczelka przeznaczona do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Ma kolor brązowy i jest sprzedawana w odcinkach o długości 100mb. Jest ona wykonana z materiału odpornego na temperatury od -45 do +85 stopni Celsjusza i nie pęka pod wpływem promieniowania UV.

Cechy:
- Przeznaczona do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych
- Zgrzewana, co pozwala na wykonanie szczelnych naroży
- Szerokość felcu: 12mm
- Szerokość rowka: 4mm
- Głębokość rowka: 6mm
- Luz po zamknięciu: 5mm

Parametry:
- Kod Produktu: UD11
- Jednostka miary: mb
- Waga: 0,063kg
- Kod kreskowy EAN13: 5903347027226

Zastosowanie:
Uszczelka drzwiowa jest przeznaczona do montażu w drzwiach drewnianych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Jest idealna do zapewnienia szczelności drzwi i ochrony przed utratą ciepła oraz przedostawaniem się kurzu i hałasu. Jest to niezbędny element w procesie montażu drzwi, który zapewnia ich prawidłowe działanie i komfort użytkowania.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.