Wazelina techniczna w tubce 70ml XL-TOOLS

Szczegóły produktu

Symbol WAZELINA
Stan DUŻY
Grupa XL
W opakowaniu 12.0000
Na palecie 2160.0000
Min. do zamówienia 4.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
5,51 PLN /szt
 
Cena brutto
6,78 PLN /szt

Opis


Wazelina techniczna w tubce 70ml XLTOOLS

Opis:
Wazelina techniczna w tubce 70ml XLTOOLS to wysokiej jakości środek ochronny, idealny do smarowania mechanizmów precyzyjnych, zamków, kłódek, zawiasów, narzędzi, maszyn do szycia, maszyn do pisania, kosiarek oraz sprzętu sportowego. Jest również przeznaczona do smarowania lekko obciążonych węzłów tarcia, natłuszczania uszczelek gumowych i skórzanych oraz zabezpieczania części metalowych przed korozją. Wazelina techniczna zapobiega sklejaniu i przymarzaniu uszczelek gumowych, a także jest wysoce odporna na wymywanie wodą.

Cechy:
- Wysoka jakość
- Doskonała ochrona przed korozją
- Skuteczne zabezpieczenie przed sklejaniem i przymarzaniem uszczelek gumowych
- Dozownik plastikowy strzykawkowy
- Pojemność 70ml

Parametry:
- Kod Produktu: WAZELINA
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 0,071 kg
- Kod Kreskowy EAN13: 5907630193520
- Marka produktu: XL-TOOLS

Zastosowanie:
Wazelina techniczna w tubce 70ml XLTOOLS znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach. Może być używana do smarowania mechanizmów precyzyjnych, zamków, kłódek, zawiasów, narzędzi, maszyn do szycia, maszyn do pisania, kosiarek oraz sprzętu sportowego. Doskonale sprawdza się także do zabezpieczania powierzchni metali przed korozją oraz jako środek zabezpieczający przed sklejaniem i przymarzaniem uszczelek gumowych. Jej wyjątkowo dobre przewodzenie prądu sprawia, że może być stosowana przy klemach akumulatorów. Ponadto, wazelina techniczna jest wysoce odporna na wymywanie wodą, co zapewnia długotrwałą ochronę i działanie.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.