Wiertło do betonu 10x 400mm widia PRO-TECHNIK
Opis:
Wiertło do betonu 10x400 mm widia PRO-TECHNIK to standardowe wiertło z chwytem walcowym do wiercenia udarowego w betonie i murze. Ostrze z węglika spiekanego (vidia) jest przylutowane do trzona przy użyciu proszkowanej miedzi, co zapewnia trwałe połączenie i stabilną pracę przy dużych obciążeniach. Długość 400 mm umożliwia wykonywanie głębokich i przelotowych otworów tam, gdzie krótsze wiertła są niewystarczające. Wykończenie czarno-białe ułatwia identyfikację i porządek w zestawie wierteł. PRO-TECHNIK 10x400 sprawdza się jako długie wiertło do betonu 10 mm, także do otworów pod kołki i kotwy.
Skuteczne wiercenie na większą głębokość bez przedłużek. Stabilna geometria i twarde ostrze widia zapewniają pewny postęp wiercenia.
Wymiary:
- Średnica: 10 mm
- Długość całkowita: 400 mm
- Chwyt: walcowy
Cechy:
- Węglik spiekany (vidia) na ostrzu, lutowanie proszkowaną miedzią do trzona – trwałe i odporne połączenie, mniejsze ryzyko wykruszeń przy udarze.
- Długa wersja 400 mm – wiercenie głębokich/przelotowych otworów bez konieczności stosowania przedłużek.
- Chwyt walcowy – kompatybilność ze standardowymi uchwytami 3-szczękowymi w wiertarkach udarowych.
- Efektywne odprowadzanie urobku dzięki spiralnym rowkom – stabilny kierunek i sprawny postęp wiercenia w betonie i murze.
- Wykończenie czarno-białe – szybka identyfikacja rozmiaru wśród innych wierteł PRO-TECHNIK.
- Uniwersalne zastosowanie montażowe – otwory pod kołki 10 mm, kotwy mechaniczne i chemiczne, przejścia instalacyjne.
- Wariant długi 10x400 mm PRO-TECHNIK – rozwiązanie problemu zbyt krótkich wierteł przy grubych ścianach i stropach.
- Zgodność z intuicją użytkownika końcowego – frazy długiego ogona: wiertło do betonu 10x400, wiertło widia 10 mm długie, wiertło do głębokich otworów 10 mm.
Parametry:
- Kod Produktu: TT10400
- Średnica: 10 mm
- Długość całkowita: 400 mm
- Chwyt: walcowy
- Materiał ostrza: węglik spiekany (vidia)
- Wykończenie: czarno-białe
- Jednostka miary: szt
- Waga: 0,13 kg
- Marka: PRO-TECHNIK
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Kod kreskowy EAN13: 5907630184429
- Przeznaczenie materiałowe: beton, mur, cegła/silikat
- Tryb pracy: wiercenie udarowe w standardowych wiertarkach z uchwytem 3-szczękowym
Zastosowanie:
- Otwory pod kołki rozporowe 10 mm i kotwy w betonie, ścianach nośnych i stropach.
- Montaż konstrukcji i osprzętu: listwy, wsporniki, uchwyty, bramki, balustrady.
- Przejścia instalacyjne (elektryka, teletechnika, HVAC) – głębokie i przelotowe wiercenia przez warstwy muru.
- Przykładowe problemy, które rozwiązuje: potrzeba głębszego otworu niż pozwalają standardowe wiertła; wiercenie przez grube przegrody; stabilne prowadzenie w twardym betonie; kompatybilność z typowym uchwytem 3-szczękowym bez SDS.
PRO-TECHNIK 10x400 mm to praktyczny wybór dla ekip montażowych i punktów serwisowych, które potrzebują długiego wiertła do betonu widia 10 mm. Sprawdza się w intensywnych zadaniach montażowych oraz w pracach instalacyjnych, gdzie liczy się głębokość i powtarzalność wiercenia. Solidna konstrukcja i marka PRO-TECHNIK upraszczają dobór osprzętu do codziennych zadań.