Wiertło do betonu krzyżowe SDS+ 10x 350mm widia

Szczegóły produktu

Symbol SDP1035
Stan DUŻY
Grupa XL
W kartonie 100.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
13,31 PLN /szt
 
Cena brutto
16,37 PLN /szt

Opis


Wiertło do betonu krzyżowe SDS+ 10x 350mm widia

Opis:
Wiertło do betonu krzyżowe SDS+ 10 x 350 mm PRO-TECHNIK to narzędzie do szybkiego i stabilnego wiercenia w betonie, betonie komórkowym i silikatach, również przy okazjonalnym kontakcie ze zbrojeniem. Krzyżowe ostrze X-tip z węglika spiekanego YG-11C (widia) oraz podwójna spirala S4 zapewniają sprawne odprowadzanie urobku, redukcję nagrzewania i lepsze centrowanie w otworze. Rdzeń z trwałej stali 40Cr i szlifowana powierzchnia podnoszą odporność na skręcanie oraz precyzję pracy. Rozwiązanie dedykowane do młotowiertarek i wiertarek udarowych z uchwytem SDS-Plus. Marka PRO-TECHNIK podkreśla spójność standardu wymiarowego i kompatybilność z popularnymi systemami mocowania.

Wymiary:
- Średnica: 10 mm
- Długość całkowita: 350 mm
- Długość robocza: 270 mm

Cechy:
- Krzyżowe ostrze X-tip z węglika spiekanego YG-11C (widia) – szybkie nacinanie betonu, stabilne prowadzenie i lepsze centrowanie otworu, także w twardszych fragmentach oraz przy kontakcie z prętami zbrojeniowymi.
- Podwójna spirala S4 – efektywne odprowadzanie urobku skraca czas wiercenia, ogranicza zapychanie otworu i zmniejsza ryzyko przegrzania wiertła.
- Rdzeń ze stali 40Cr – podwyższona odporność na skręcanie i wibracje, co przekłada się na dłuższą żywotność przy pracy udarowej.
- Szlifowana powierzchnia – mniejsze tarcie, czystsze krawędzie i bardziej przewidywalna geometria otworu.
- System mocowania SDS-Plus – pewne przeniesienie udaru i momentu obrotowego, łatwa i szybka wymiana wiertła w młotowiertarkach SDS+.
- Uniwersalny rozmiar 10 mm – częsty wybór do otworów montażowych pod kołki, dyble i wybrane kotwy mechaniczne/chemiczne.
- Rozwiązywane problemy: zatrzymywanie się wiertła na twardych wtrąceniach i zbrojeniu (krzyżowe ostrze X-tip), zapychanie otworu i wolne tempo pracy (spirala S4), przegrzewanie i nadmierne zużycie (sprawne odprowadzanie urobku), „uciekanie” wiertła na gładkich powierzchniach (lepsze centrowanie X-tip).

Parametry:
- Kod Produktu: SDP1035
- Średnica: 10 mm
- Długość całkowita: 350 mm
- Długość robocza: 270 mm
- Marka: PRO-TECHNIK
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga produktu: 0,146 kg
- Jednostka miary: szt
- Uchwyt narzędziowy: SDS-Plus
- Materiał części roboczej: stal 40Cr
- Materiał ostrza: węglik spiekany YG-11C (widia)
- Typ ostrza: X-tip (krzyżowe)
- Liczba krawędzi skrawających: 4 (krzyżowe)
- Typ spirali: podwójna S4
- Wykończenie powierzchni: szlifowana
- Przeznaczenie materiałowe: beton, beton komórkowy, silikaty, beton zbrojony
- Kod Kreskowy EAN13: 5907630146984

Zastosowanie:
- Wiercenie otworów montażowych w betonie, betonie zbrojonym, bloczkach z betonu komórkowego i silikatach, m.in. pod kołki rozporowe, dyble oraz kotwy mechaniczne/chemiczne w rozmiarze wymagającym średnicy 10 mm.
- Prace instalacyjne i budowlane: mocowanie szyn i koryt kablowych, uchwytów i wsporników, profili, poręczy, szafek, elementów systemów HVAC i oświetlenia, a także różnego rodzaju osprzętu elewacyjnego.
- Zastosowanie w młotowiertarkach i wiertarkach udarowych z uchwytem SDS-Plus w serwisie, na budowie oraz przy pracach wykończeniowych.

Wiertło do betonu SDS Plus 10x350 mm PRO-TECHNIK łączy szybkie tempo wiercenia z trwałością w pracy udarowej. Krzyżowe X-tip i spirala S4 podnoszą efektywność w twardych materiałach i poprawiają komfort użytkowania. Solidny dobór materiałów (YG-11C, 40Cr) sprawia, że to praktyczny wybór do codziennych zadań montażowych.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.