Wiertło do metalu TORNADO 15 uchwyt 13mm HSS-R V15

Szczegóły produktu

Symbol WM1150
Stan DUŻY
Grupa XP
W kartonie 50.0000
Min. do zamówienia 2.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
30,01 PLN /szt
 
Cena brutto
36,91 PLN /szt

Opis


Wiertło do metalu TORNADO 15 uchwyt 13mm HSS-R V15

Opis:
Wiertło do metalu TORNADO HSS-R 15 mm z uchwytem podtaczanym do 13 mm, zgodne z normą DIN 338, przeznaczone do zastosowań domowych i lekkich prac warsztatowych. Geometria 118° zapewnia uniwersalne wiercenie w stali konstrukcyjnej, żeliwie oraz metalach nieżelaznych (aluminium, miedź, mosiądz). Seria TORNADO V15 to ekonomiczne wiertło walcowane, które łączy dobrą trwałość z kompatybilnością wiertarek wyposażonych w standardowy uchwyt 13 mm. Rozwiązanie dla potrzeb wiercenia otworów 15 mm bez konieczności posiadania wiertarki z większym uchwytem.

Wymiary:
- Średnica wiertła: 15 mm
- Średnica chwytu (uchwytu): 13 mm

Cechy:
- HSS-R (wiertło walcowane) – ekonomiczna technologia zapewniająca stabilne parametry do prac amatorskich i serwisowych.
- Kąt wierzchołkowy 118° – standardowa geometria do wiercenia ogólnego przeznaczenia w stali i metalach nieżelaznych.
- Uchwyt podtaczany do 13 mm – duże wiertło 15 mm pasuje do większości wiertarek z uchwytem 13 mm.
- Zgodność z DIN 338 – powtarzalność wymiarów i uniwersalność w użyciu.
- Materiał: stal szybkotnąca HSS – dobre właściwości skrawne przy typowych prędkościach wiercenia.
- Praktyczne w domowym warsztacie, podczas montażu i lekkich prac remontowych – wiertło do metalu 15 mm HSS-R dla użytkowników oczekujących funkcjonalności i prostoty.

Parametry:
- Kod Produktu: WM1150
- Marka: TORNADO
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Kod Kreskowy EAN13: 5907630182487
- Jednostka miary: szt
- Waga: 0,145 kg
- Materiał: stal szybkotnąca HSS
- Technologia wykonania: HSS-R (walcowane)
- Kąt wierzchołkowy: 118°
- Norma: DIN 338
- Średnica wiertła: 15 mm
- Średnica chwytu: 13 mm
- Przeznaczenie materiałowe: stal konstrukcyjna, żeliwo, aluminium, mosiądz, miedź

Zastosowanie:
- Wiercenie otworów 15 mm w profilach stalowych, płaskownikach i kątownikach podczas montażu bram, balustrad czy konstrukcji lekkich.
- Wykonanie otworów przelotowych pod przepusty kablowe w obudowach metalowych.
- Powiększanie istniejących otworów do średnicy 15 mm w elementach stalowych i aluminiowych.
- Prace przydomowe i warsztatowe: mocowanie zawiasów, łączników, elementów wyposażenia garażu i ogrodzenia.
- Użycie w wiertarkach z uchwytem 13 mm, gdy wymagane jest duże wiertło do metalu bez zmiany osprzętu.

TORNADO 15 mm HSS-R V15 z uchwytem 13 mm to praktyczne wiertło do metalu dla użytkowników ceniących kompatybilność i prostotę. Sprawdza się w typowych zadaniach montażowych i naprawczych, łącząc normę DIN 338 z uniwersalną geometrią 118°. Dobry wybór, gdy liczy się otwór 15 mm i standardowy uchwyt 13 mm w wiertarce.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.