Wieszak plastikowy szpilkowy mały opak (50szt)

Szczegóły produktu

Symbol HNYL1
Stan DUŻY
Grupa XL
W kartonie 200.0000
Jednostka podstawowa opak

Ceny

Cena netto
26,28 PLN /opak
 
Cena brutto
32,32 PLN /opak

Opis


Wieszak plastikowy szpilkowy mały opak (50szt)

Opis:
Wieszak plastikowy szpilkowy mały XL-TOOLS to wbijany haczyk nylonowy z hartowanymi stalowymi szpilkami, przeznaczony do szybkiego montażu bez wiercenia. Kompaktowy rozmiar (23 mm wysokości i 13 mm szerokości) ułatwia dyskretne mocowanie obrazków, ramek i lekkich dekoracji. Zestaw 50 sztuk w opakowaniu sprawdza się w domu, biurze i w zastosowaniach sklepowych, gdzie liczy się powtarzalność i tempo pracy. Szpilki tworzą jedynie niewielkie otwory, co ogranicza ślady po demontażu. XL-TOOLS zapewnia praktyczne rozwiązanie typu haczyk do wieszania obrazków bez wiercenia – montaż zajmuje kilka uderzeń młotkiem i jest intuicyjny.

Wymiary:
• Wysokość: 23 mm
• Szerokość: 13 mm

Cechy:
• Montaż bez wiercenia – wbijany haczyk nylonowy oszczędza czas i eliminuje konieczność użycia wiertarki.
• Hartowane szpilki stalowe – pewne osadzenie w podłożu i stabilne utrzymanie zawieszonego elementu.
• Małe ślady na ścianie – drobne otwory po szpilkach ułatwiają zmianę aranżacji bez widocznych uszkodzeń.
• Kompaktowy format (mały wieszak plastikowy z szpilkami) – dyskretne mocowanie, estetyczny efekt.
• Ekonomiczne opakowanie 50 sztuk – wygodne dla ekip montażowych, sklepów i biur, a także do domowych zastosowań.
• Uniwersalne użycie – wieszak szpilkowy do obrazów, ramek, lekkich dekoracji i tabliczek.
• Marka XL-TOOLS – spójna specyfikacja i powtarzalność elementów w większych wdrożeniach.

Parametry:
• Kod Produktu: HNYL1
• Wymiary: wysokość 23 mm; szerokość 13 mm
• Marka: XL-TOOLS
• Producent: XL-TOOLS Poland
• Waga produktu: 0,047 kg
• Jednostka miary: opak
• Kod kreskowy EAN13: 5907630134271
• Materiał: nylon; szpilki stalowe hartowane
• Zawartość opakowania: 50 szt. wieszaków szpilkowych nylonowych ze stalowymi szpilkami
• Sposób montażu: wbijany młotkiem, bez wiercenia
• Typ produktu: haczyk do wieszania obrazków

Zastosowanie:
• Szybkie wieszanie obrazków, ramek, lekkich dekoracji i tabliczek informacyjnych w mieszkaniach, biurach oraz punktach handlowych.
• Przykładowe problemy, które produkt rozwiązuje:
– Brak dostępu do wiertarki lub zakaz wiercenia – szpilkowy montaż wystarcza do zawieszenia lekkich elementów.
– Minimalizacja śladów przy zmianie wystroju lub w lokalach na wynajem – niewielkie otwory po szpilkach.
– Szybkie wdrożenia ekspozycji w sklepie lub biurze – montaż zajmuje zaledwie kilka uderzeń młotkiem, bez pyłu i hałasu.

Praktyczny, mały wieszak szpilkowy XL-TOOLS ułatwia szybkie i estetyczne zawieszanie lekkich przedmiotów bez wiercenia. Zestaw 50 sztuk to gotowe, ekonomiczne rozwiązanie do częstych montaży. Hartowane szpilki i kompaktowe wymiary zapewniają pewne mocowanie oraz dyskretny efekt na ścianie.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.