Wkładka A2 GXL 35/50mm nikiel satyna, klucz EURO

Szczegóły produktu

Symbol C3550
Stan DUŻY
Grupa XD
W opakowaniu 12.0000
W kartonie 120.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
28,36 PLN /szt
 
Cena brutto
34,88 PLN /szt

Opis


Wkładka A2 GXL 35/50mm nikiel satyna, klucz EURO

Opis:
Wkładka A2 GXL 35/50 mm nikiel satyna XL-TOOLS to mosiężna wkładka bębenkowa do zamków europrofil, wyposażona w 5-zapadkowy mechanizm i hartowany rygiel obrotowy. Konstrukcja z litego mosiądzu zapewnia długą, cichą pracę, a estetyczne wykończenie nikiel satyna dobrze komponuje się z klamkami i osprzętem w kolorze srebrnym. Asymetryczna długość 35/50 mm odpowiada popularnym konfiguracjom drzwiowym, ułatwiając dobór bez przeróbek. Kompatybilność z zamkami LOB, GERDA, JANIA, HOBES i innymi systemami w europrofilu. W komplecie 3 klucze EURO (mosiężne) oraz śruba M5 do montażu.
To praktyczne rozwiązanie w standardzie EURO do drzwi domowych i biurowych, łączące funkcjonalność z nowoczesnym wyglądem. XL-TOOLS GXL to sprawdzona wkładka bębenkowa A2 35/50 mm nikiel satyna dla zastosowań codziennych.

Wymiary:
- Długość po stronie A: 35 mm
- Długość po stronie B: 50 mm
- Długość całkowita: 85 mm
- Profil: A2, europrofil

Cechy:
- Korpus z litego mosiądzu – stabilna praca i mniejsze zużycie elementów w czasie.
- Mechanizm 5 zapadek – precyzyjne kodowanie klucza i utrudniona manipulacja.
- Hartowany rygiel obrotowy – zwiększona odporność na próby niszczenia.
- Trwałość mechanizmu ponad 100 000 cykli – długookresowa niezawodność.
- Wykończenie nikiel satyna – neutralny, elegancki efekt, ogranicza widoczność odcisków.
- Kompatybilna z popularnymi zamkami LOB, GERDA, JANIA, HOBES – szybka wymiana wkładki bez zmian w drzwiach.
- 3 klucze EURO w zestawie – gotowość do użytku od razu po montażu.
- Śruba M5 w komplecie – instalacja bez dodatkowych akcesoriów.
- Klasa zabezpieczenia kodu: 2 – poziom ochrony odpowiedni do standardowych zastosowań.
- Seria XL-TOOLS GXL – spójność asortymentowa z innymi elementami XL-TOOLS.

Parametry:
- Kod Produktu: C3550
- Wymiary: 35/50 mm (A/B), długość całkowita 85 mm
- Wykończenie: nikiel satyna
- Materiał korpusu: mosiądz
- Mechanizm: 5 zapadek
- Rygiel: hartowany, obrotowy
- Ilość kluczy w zestawie: 3 szt., typ EURO, mosiężne
- Śruba mocująca: M5, w zestawie
- Trwałość: >100 000 cykli
- Klasa zabezpieczenia kodu: 2
- Model: GXL nikiel
- Profil: A2, europrofil
- Marka: XL-TOOLS
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Jednostka miary: szt
- Waga: 0,254 kg
- Kod Kreskowy EAN13: 5907630113818

Zastosowanie:
- Wymiana zużytej wkładki w drzwiach wejściowych do mieszkań, domów i biur.
- Dopasowanie do drzwi z rozetą po jednej stronie (asymetryczny wymiar 35/50 mm eliminuje problem wystającej wkładki).
- Unifikacja kluczy w standardzie EURO w obiekcie, bez zmiany zamka.
- Rozwiązanie problemów takich jak głośna praca, zacinanie czy niestabilny obrót dzięki mosiężnemu korpusowi i 5 zapadkom.
- Montaż w zamkach europrofilowych marek LOB, GERDA, JANIA, HOBES i kompatybilnych.

Solidna wkładka XL-TOOLS GXL 35/50 mm nikiel satyna łączy trwałość mosiądzu i komfort codziennej obsługi. To funkcjonalny wybór do standardowych drzwi, gdy liczy się niezawodność, estetyka i prosty montaż. Wkładka bębenkowa A2 35/50 mm z 3 kluczami EURO sprawdza się zarówno w domu, jak i w biurze.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.