Wkładka A2 SMART 30/30 czarna 3klucze

Szczegóły produktu

Symbol WD3030
Stan DUŻY
Grupa XP
W opakowaniu 12.0000
W kartonie 120.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
11,88 PLN /szt
 
Cena brutto
14,61 PLN /szt

Opis


Wkładka A2 SMART 30/30 czarna 3klucze

Opis:
Wkładka A2 SMART 30/30 w kolorze czarnym to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz, zwłaszcza w połączeniu z czarnymi klamkami. Dzięki estetycznemu wykończeniu, wkładka komponuje się idealnie z drzwiami i furtkami z czarnymi okuciami. System 5 zapadek zapewnia wysoki poziom zabezpieczenia, a hartowany rygiel obrotowy gwarantuje długą i cichą pracę. W zestawie znajdują się trzy mosiężne klucze oraz śruba mocująca, co czyni ten produkt kompletnym rozwiązaniem do zamków wpuszczanych.

Wymiary:
- Długość jednej połowy: 30 mm
- Długość drugiej połowy: 30 mm

Cechy:
- Estetyczne czarne wykończenie, idealne do nowoczesnych wnętrz
- System 5 zapadek dla zwiększonego bezpieczeństwa
- Hartowany rygiel obrotowy dla długotrwałej i cichej pracy
- W zestawie 3 mosiężne klucze i śruba mocująca
- Kompatybilna z zamkami firm LOB, GERDA, JANIA, HOBES i innych

Parametry:
- Kod Produktu: WD3030
- Marka: SMART
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga: 0,106 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347041833
- Ilość zapadek: 5
- Śruba mocująca w komplecie: M5

Zastosowanie:
Wkładka A2 SMART 30/30 jest uniwersalnym rozwiązaniem przeznaczonym do zamków drzwiowych wpuszczanych. Sprawdzi się doskonale zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach dzięki swojemu eleganckiemu wykończeniu. Jest idealna do drzwi, furtek i bramek z czarnymi okuciami, oferując jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa i estetyczny wygląd.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.
;
© SolEx B2B