Wkładka GERDA WKE1 3045 mos

Szczegóły produktu

Symbol WM3045
Stan DUŻY
Grupa BR
W opakowaniu 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
36,85 PLN /szt
 
Cena brutto
45,33 PLN /szt

Opis


Wkładka GERDA WKE1 3045 mos

Opis:
Wkładka Gerda WKE1 3045 mos to asymetryczna wkładka bębenkowa do drzwi z zamkiem w standardzie euro (europrofil), w wykończeniu mosiądz. Konfiguracja 30/45 mm (długość całkowita 75 mm) ułatwia właściwe dopasowanie do drzwi o różnej grubości skrzydła i szyldów, ograniczając ryzyko wystawania wkładki. Rozwiązanie przeznaczone do szybkiej wymiany wkładki bez konieczności wymiany całego zamka. Dla wielu zestawów okuć kolorystycznie pasuje do klamek i akcesoriów w barwie mosiądzu. Długie frazy kluczowe: wkładka do drzwi 30/45 mosiądz, wkładka bębenkowa Gerda 30/45, wkładka zamka europrofil 75 mm.
Krótko marketingowo: Funkcjonalna wymiana wkładki bez komplikacji. Dopasowanie 30/45 mm i mosiężne wykończenie porządkują wygląd i montaż.

Wymiary:
- Strona A: 30 mm
- Strona B: 45 mm
- Długość całkowita: 75 mm

Cechy:
- Asymetryczna konfiguracja 30/45 mm zapewniająca dopasowanie do drzwi z różnicą grubości skrzydła lub szyldów.
- Standard euro (europrofil) dla szerokiej kompatybilności z zamkami wpuszczanymi.
- Wykończenie mosiądz (mos) spójne z okuciami w kolorze złotym/mesing.
- Przeznaczenie do prostej wymiany wkładki bez ingerencji w zamek i skrzydło.
- Oznaczenie modelowe Gerda WKE1 3045 dla jednoznacznej identyfikacji w zamówieniach.
- Rozwiązywane problemy: wystająca wkładka po zmianie szyldów, niedopasowana długość, potrzeba ujednolicenia koloru okuć.

Parametry:
- Kod Produktu: WM3045
- Marka: Gerda
- Model: WKE1 3045
- Typ: wkładka bębenkowa, europrofil, asymetryczna 30/45
- Wykończenie/kolor: mosiądz (mos)
- Wymiary: 30 mm + 45 mm; długość całkowita 75 mm
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 0,26 kg
- Zgodność: zamki wpuszczane na wkładkę euro (profil europejski)

Zastosowanie:
- Wymiana zużytej lub źle dobranej wkładki w drzwiach wejściowych i wewnętrznych w mieszkaniach, domach, biurach oraz lokalach usługowych.
- Dopasowanie długości wkładki po montażu nowych szyldów/rozet lub zmianie grubości drzwi.
- Praktyczne rozwiązanie w sytuacjach, gdy dotychczasowa wkładka wystaje poza szyld, utrudnia montaż osłon lub nie pasuje kolorystycznie do okuć w mosiądzu.

Gerda WKE1 3045 mos to sprawdzony wybór do funkcjonalnej wymiany wkładki bez zmiany całego zamka. Asymetryczne wymiary 30/45 mm oraz mosiężne wykończenie zwiększają kompatybilność z popularnymi zestawami okuć i standardowymi zamkami euro. Dzięki klarownym parametrom produkt łatwo dopasować w procesie zakupowym B2B i B2C.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.