Wkładka GERDA WKE1 4040 nikiel sat

Szczegóły produktu

Symbol WN4040
Stan DUŻY
Grupa BR
W opakowaniu 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
42,93 PLN /szt
 
Cena brutto
52,80 PLN /szt

Opis


Wkładka GERDA WKE1 4040 nikiel sat

Opis:
Wkładka bębenkowa Gerda WKE1 4040 w wykończeniu nikiel satynowy, przeznaczona do zamków w standardzie euro. Symetryczny rozmiar 40/40 (całkowita długość 80 mm) ułatwia dobór do skrzydeł drzwi o typowej grubości i zapewnia estetyczne licowanie z szyldem. Neutralny kolor nikiel sat pasuje do większości okuć drzwiowych. Przykładowe problemy, które rozwiązuje: szybka wymiana zużytej wkładki, dopasowanie standardowego rozmiaru 40/40 przy zmianie najemcy lub po zgubieniu kluczy, poprawa estetyki przy przejściu na satynowy nikiel. Sprawdzony standard Gerda to praktyczny wybór do codziennego użytkowania.

Wymiary:
- Długość całkowita: 80 mm
- Długość strony zewnętrznej: 40 mm
- Długość strony wewnętrznej: 40 mm

Cechy:
- Rozmiar 40/40 (80 mm) – symetryczna konstrukcja ułatwia montaż i dopasowanie do standardowych drzwi.
- Wykończenie nikiel satynowy – spójny wygląd z okuciami w kolorze satynowego niklu, mniejsza widoczność drobnych śladów eksploatacji.
- Profil euro – kompatybilność z większością zamków drzwiowych w standardzie europejskim.
- Wkładka dwustronna – obsługa klucza z obu stron dla wygody użytkowania.
- Uniwersalne zastosowanie – mieszkania, domy, biura, lokale usługowe.
- Marka Gerda – łatwość doboru akcesoriów i standardowych wymiarów, szeroka dostępność części.
- Frazy długiego ogona w intencjach użytkowników: wkładka bębenkowa 40/40 nikiel satynowy Gerda, wkładka do drzwi profil euro 80 mm, wkładka dwustronna 40/40 do zamka.

Parametry:
- Kod Produktu: WN4040
- Wymiary: 40/40 mm (długość całkowita 80 mm)
- Marka: Gerda
- Jednostka miary: szt
- Waga: 0,272 kg
- Wykończenie/kolor: nikiel satynowy
- Typ: wkładka bębenkowa, profil euro, dwustronna
- Model/seria: WKE1 4040

Zastosowanie:
- Wymiana wkładki w drzwiach z zamkiem na profil euro (mieszkania, biura, lokale).
- Sytuacje wymagające szybkiej podmiany po zgubieniu kluczy lub zmianie użytkownika.
- Dobór do okuć w kolorze nikiel satynowy w celu zachowania spójności wizualnej.
- Modernizacja drzwi o standardowej grubości, gdzie sprawdza się symetryczny wymiar 40/40.

Gerda WKE1 4040 nikiel sat to uniwersalna wkładka do zamków euro, łącząca standardowy wymiar z neutralnym, estetycznym wykończeniem. Rozmiar 40/40 ułatwia dobór, a kompatybilność z popularnymi zamkami wspiera bezproblemową wymianę w codziennych zastosowaniach. Idealna jako praktyczne rozwiązanie przy modernizacji lub serwisie drzwi.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.