Wkręt farmerski 4.8x25 8004 ceglasty (op 250szt)

Szczegóły produktu

Symbol WFDC25
Stan DUŻY
Grupa BR
W opakowaniu 2.5000
W kartonie 30.0000
Min. do zamówienia 2.5000
Jednostka podstawowa 100szt

Ceny

Cena netto
14,45 PLN /100szt
 
Cena brutto
17,77 PLN /100szt

Opis


Wkręt farmerski 4.8x25 8004 ceglasty (op 250szt)

Opis:
Wkręt farmerski Wkręt-Met 4.8x25 w kolorze 8004 ceglasty to łącznik do mocowania stalowych pokryć dachowych do konstrukcji drewnianych. Gwint do drewna zapewnia pewne osadzenie w łatach i kontrłatach, a zintegrowana podkładka EPDM uszczelnia połączenie pod blachodachówką i blachą trapezową. Łeb sześciokątny współpracuje z nasadką 8 mm (UM8), co przyspiesza pracę i zmniejsza ryzyko poślizgu bita. Spójny kolor 8004 ceglasty pod elementy dachowe minimalizuje widoczność punktów montażowych. Rozwiązanie Wkręt-Met odpowiada na typowe wyzwania montażu dachu: ogranicza przecieki w miejscu wkręcania, stabilizuje arkusze blachy i skraca czas instalacji.

Wymiary:
- Średnica: 4,8 mm
- Długość całkowita: 25 mm
- Rozmiar pod klucz: 8 mm (łeb sześciokątny)
- Kolor: 8004 ceglasty

Cechy:
- Gwint do drewna zapewniający mocne zakotwienie w łatach i kontrłatach.
- Zintegrowana podkładka EPDM ograniczająca przecieki i chroniąca przed warunkami atmosferycznymi.
- Łeb sześciokątny pod klucz 8 mm dla szybkiego montażu wkrętarką i pewnego przeniesienia momentu.
- Kolor 8004 ceglasty dopasowany do blach dachowych, poprawiający estetykę połaci.
- Kompatybilność z końcówką do farmerów UM8, ułatwiająca seryjny montaż.
- Pakiet zastosowań: blachodachówka, blacha trapezowa, obróbki blacharskie na podkonstrukcji drewnianej.
- Opakowanie 250 szt.; jednostka miary/cena rozliczana za 100 szt. – wygodny przelicznik dla zamówień i stanów magazynowych.

Parametry:
- Kod Produktu: WFDC25
- Wymiary: 4,8 x 25 mm; rozmiar pod klucz 8 mm; kolor 8004 ceglasty
- Marka: Wkręt-Met
- Waga produktu: 0,53 kg
- Jednostka miary: 100 szt
- Zawartość opakowania: 250 szt wkrętów farmerskich 4.8x25 w kolorze 8004, każdy z podkładką EPDM
- Dodatkowe akcesoria: końcówka/nasadka do farmerów UM8 (EAN: 5903347022306)
- Pozostałe parametry: gwint do drewna; łeb sześciokątny; komplet z podkładką EPDM; kompatybilność z wkrętarką z nasadką 8 mm; produkt marki Wkręt-Met

Zastosowanie:
- Mocowanie blachodachówki i blachy trapezowej do łat i kontrłat drewnianych na dachach budynków mieszkalnych, gospodarczych i przemysłowych.
- Montaż i serwis obróbek blacharskich, wiat, garaży, zadaszeń oraz lekkich konstrukcji stalowych na podłożu drewnianym.
- Rozwiązuje problemy nieszczelności w punktach mocowania, luzowania się arkuszy przy wietrze oraz niedopasowania kolorystycznego łączników do połaci.

Wkręt-Met w formacie 4.8x25 w kolorze 8004 to sprawdzony wybór do szybkiego i szczelnego montażu stalowych pokryć dachowych na drewnie. Kolor ceglasty 8004 i podkładka EPDM łączą estetykę z funkcjonalnością, wspierając trwałość i wygląd połaci. Wkręt-Met ułatwia standaryzację montażu na inwestycjach i w codziennej pracy ekip dekarskich.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.