Wrzeciądz kątowe 40mm malowane proszk+kpl śrub

Szczegóły produktu

Symbol WRZK40
Stan DUŻY
Grupa BR
W opakowaniu 20.0000
Min. do zamówienia 5.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
7,13 PLN /szt
 
Cena brutto
8,77 PLN /szt

Opis


Wrzeciądz kątowe 40mm malowane proszk+kpl śrub

Opis:
Wrzeciądz kątowy 40 mm WRZK40 to stalowe zamknięcie na kłódkę do drzwi, bram i furtek, zbudowane z dwóch blaszek wygiętych pod kątem 90°. Każdy element przykręcany jest do osobnego skrzydła; po złożeniu przez okrągły otwór przewleka się pałąk kłódki. Konstrukcja z blachy o grubości 4 mm oraz powłoka malowana proszkowo w kolorze brązowym zapewniają sztywny montaż i estetyczny wygląd. Zestaw zawiera śruby zamkowe M6x60 (cynkowane), które utrudniają odkręcenie od strony zewnętrznej. Dzięki otworowi 14 mm wrzeciądz współpracuje z popularnymi kłódkami z większym pałąkiem. Rozwiązanie ułatwia montaż w narożnikach i na przylgach, gdzie klasyczny płaski wrzeciądz nie pasuje. Trwała i prosta w instalacji alternatywa dla zamków drzwiowych, gotowa do użycia od razu po wyjęciu z opakowania.

Wymiary:
- Szerokość elementu: 40 mm
- Grubość blachy: 4 mm
- Średnica otworu pod kłódkę: 14 mm
- Grubość podkładek montażowych: 3,5 mm
- Długość śrub: 60 mm (M6x60)

Cechy:
- Kątowa konstrukcja 90° – ułatwia montaż na narożnikach, przylgach i tam, gdzie nie ma płaskiej powierzchni.
- Stalowa budowa 4 mm – wysoka sztywność i odporność na wygięcie podczas prób podważania.
- Otwór pod kłódkę 14 mm – kompatybilność z szeroką gamą kłódek; łatwe zabezpieczenie drzwi dwuskrzydłowych jednym punktem.
- Powłoka proszkowa (brąz) – odporność na zarysowania i estetyczny wygląd po montażu.
- Śruby zamkowe M6x60 w komplecie – utrudniają demontaż od zewnątrz; cynkowanie zwiększa odporność elementów złącznych.
- Podkładki 3,5 mm – stabilne doszczelnienie i równomierny docisk przy montażu.
- Prosty montaż – możliwość instalacji na wkręty lub śruby; dopasowanie do standardowych otworów pod M6.
- Rozwiązuje typowe problemy: brak miejsca na płaski wrzeciądz, konieczność spięcia dwóch skrzydeł kłódką, ryzyko odkręcenia od zewnątrz (zabezpieczenie przez łby śrub zamkowych).

Parametry:
- Kod Produktu: WRZK40
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 0,326 kg
- Materiał: stal
- Kolor/wykończenie: lakier proszkowy, brąz
- Typ: wrzeciądz kątowy (zestaw 2 blaszek)
- Otwór pod kłódkę: 14 mm
- Śruby w zestawie: 4 szt. śrub zamkowych M6x60, cynkowanych
- Elementy montażowe: podkładki montażowe 3,5 mm
- Sposób montażu: na śruby M6 (zalecane śruby zamkowe)
- Przeznaczenie: drzwi/bramy dwuskrzydłowe, furtki, wrota, skrzynie

Zastosowanie:
Praktyczne zabezpieczenie bram i drzwi dwuskrzydłowych w garażach, pomieszczeniach gospodarczych, altanach, piwnicach i magazynach, a także furtek i skrzyń. Sprawdza się w miejscach, gdzie wymagany jest montaż narożny lub na przylgę oraz tam, gdzie potrzebne jest szybkie, mechaniczne spięcie skrzydeł kłódką bez ingerencji w zamek.

Solidny wrzeciądz kątowy 40 mm z otworem 14 mm to gotowe rozwiązanie do szybkiego i skutecznego zabezpieczenia kłódką. Zestaw ze śrubami zamkowymi ułatwia instalację i podnosi odporność na manipulację od zewnątrz. Idealny wybór do drzwi, bram i furtek wymagających montażu w narożniku.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.