Wybijak Dynagrip 3szt STANLEY 0.8, 1.6, 2.4 mm

Szczegóły produktu

Symbol 0-58-930
Stan DUŻY
Grupa BR
W opakowaniu 6.0000
Jednostka podstawowa szt
Kategorie: STANLEY STANLEY \ Inne

Ceny

Cena netto
57,40 PLN /szt
 
Cena brutto
70,60 PLN /szt

Opis


Wybijak Dynagrip 3szt STANLEY 0.8, 1.6, 2.4 mm

Opis: Wybijak Dynagrip marki STANLEY to zestaw trzech wybijaków o średnicach 0.8 mm, 1.6 mm i 2.4 mm, idealny dla profesjonalistów i majsterkowiczów. Dzięki hartowanej i cieplnie obrabianej konstrukcji, narzędzia te cechują się wyjątkową trwałością. Rękojeść bimateriałowa, dostępna w trzech kolorach, zapewnia wygodny i pewny chwyt, co zwiększa komfort użytkowania. Stożkowe końcówki są o 25% dłuższe, co ułatwia precyzyjne prace, a specjalne wgłębienie na końcówce poprawia stabilność podczas użytkowania.

Wymiary:
- Średnice: 0.8 mm, 1.6 mm, 2.4 mm
- Waga: 0,149 kg

Cechy:
- Hartowane i cieplnie obrabiane dla zwiększonej trwałości
- Rękojeść bimateriałowa w trzech kolorach dla lepszego chwytu
- 25% dłuższe stożkowe końcówki
- Specjalne wgłębienie na końcówce dla lepszego ułożenia

Parametry:
- Kod Produktu: 0-58-930
- Marka: STANLEY
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 0,149 kg

Zastosowanie: Wybijak Dynagrip STANLEY jest idealny do precyzyjnego wybijania i wbijania kołków, nitów czy innych elementów w różnych materiałach. Dzięki swojej wytrzymałości i ergonomicznemu designowi, sprawdzi się zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i w domowym warsztacie majsterkowicza. To niezastąpione narzędzie dla każdego, kto ceni sobie precyzję i wygodę pracy.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.